Head Soccer, czyli „główkowa” piłka nożna

Sezon piłkarski zaczyna się rozkręcać, przez co dopadł mnie nieco głód futbolu. A z racji tego, że koledzy na bieganie za piłką po deszczu chętni raczej nie są, zostałem zmuszony do zainstalowania piłkarskiej gry. Wybór padł na Head Soccer. Czy był to strzał w dziesiątkę? Postaram się w tym wpisie odpowiedzieć na to pytanie.

Head Soccer to dwuwymiarowa gra w piłkę nożną. Jeżeli należycie do fanów bardziej realistycznych produkcji w 3D, takich jak chociażby znana FIFA czy PES, raczej w opisywanym tytule nie znajdziecie nic godnego uwagi. Jeżeli jednak przede wszystkim liczy się dla Was dobra zabawa, a nie wygląd… myślę, że będziecie zadowoleni.

Piłkarska aplikacja z tego wpisu oferuje nam cztery tryby gry. Mamy Arcade, Tournament, Survival i League. Myślę, że każdy wie, o co chodzi dokładnie w nich chodzi. W turnieju rywalizujemy w systemie pucharowym, w lidze próbujemy zdobyć tytuł mistrzowski, a w Survivalu… musimy po prostu jak najdłuższej przetrwać.

Sterowanie odbywa się w Head Soccer za pomocą wirtualnych przycisków. Strzałkami poruszamy się w prawo bądź w lewo, pozostałymi przyciskami wykonujemy atak. Nie jest to nic skomplikowanego, tak więc na pewno szybko się uporacie z nauką.

Mimo że pod względem graficznym Head Soccer nie może równać się z produkcjami, na przykład, EA Sportsu, warto zainteresować się tym tytułem. Potrafi ukraść bardzo wiele czasu. Idealny na nudny, deszczowy dzień czy wykłady na uczelni. A te zbliżają się już wielkimi krokami! :)

Head Soccer do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button