Racing Car – jeżdżący samochód na tapecie? Czemu nie!

Znudziła się Wam tapeta w telefonie? Szukacie czegoś, co będzie ciągle się zmieniać i nie będzie po kilku godzinach patrzenia wywoływać nudności? Dobrym rozwiązaniem będzie zainstalowanie w smarfonie apki o nazwie Racing Car.

Racing Car to nic innego jak żywa tapeta. Dzięki niej na ekranie głównym telefonu nie będziecie już widzieć wciąż tego samego tła. Będziecie mieli natomiast okazję…podziwiać jeżdżące samochody bądź też latające maszyny takie jak helikoptery. Nie jesteście fanami motoryzacji? Cóż, mimo to, uważam, że powinniście zainteresować się opisywaną apką.

Tapeta z tego wpisu posiada całkiem sporo opcji. Możemy w niej decydować o tym, jakie pojazdy mają poruszać się po naszym ekranie, a także z jaką prędkością mają jeździć czy latać. W ustawieniach można również wybrać, z jaką częstotliwością wspomniane pojazdy mają się pojawiać. Niby nic wielkiego, a cieszy. Uważam, że w żywych tapetach tego typu opcje są naprawdę potrzebne, nawet jeśli na pierwszy rzut oka tak się nie wydaje.

W Racing Car przede wszystkim patrzy się na wygląd. Nic dziwnego, w końcu jest to apka stworzona głównie po to, by dobrze wyglądała. Jak zatem – moim zdaniem – prezentuje się opisywany program? Jak dla mnie – bardzo dobrze. Animacje są płynne i wykonane w profesjonalny sposób. Tapeta nie sprawia wrażenia uciążliwej dla urządzenia, choć – niestety – ma negatywny wpływ na żywotność baterii.

Racing Car do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button