Cut the Rope: Experiments – wreszcie na Androida!

Większość użytkowników systemu Android zna grę Cut  the Rope, w której karminy głodnego, zielonego zwierzaczka. Jest to jedna z najpopularniejszych gier w Google Play. Wreszcie wydany  został sequel o nazwie Experiments, o którym pisano już… w sierpniu zeszłego roku. Użytkownicy systemu iOS ukończyli grę pewnie na wszystkie możliwe sposoby, a osoby, które na pokładzie posiadają Androida dostają grę dopiero teraz. Jak to mówią – lepiej późno niż wcale.

Tym razem nasz „Om Nom” (tak nazywa się ten zielony stworek) podróżuje w pudełku, które po prostu wypada z samochodu przed domem szalonego naukowca. Ten zabiera Om Noma do domu by przeprowadzać na nim swoje eksperymenty. Wszystkich plansz, które będziemy musieli pokonać jest łącznie 125. Zepto Labs, które jest producentem, zobowiązało się do aktualizacji i tworzenia nowych poziomów. Początkowe etapy można pokonać za pierwszym razem, lecz z czasem wszystko staje się coraz trudniejsze i wymaga od gracza coraz więcej.

Zasady gry praktycznie się nie zmieniły. Om Nom nadal jest głodny i chce jeść. Naszym celem wciąż jest dostarczenie do niego okrągłego cukierka, który i tak nie zaspokaja głodu naszego zielonego przyjaciela. W tym wszystkim pomagają nam rzeczy znane z poprzedniej części, do których dochodzą teraz wymyślne wynalazki naszego naukowca. Nie zdradzimy wam oczywiście jakich, gdyż wtedy odrywanie nowych rzeczy nie będzie żadną przyjemnością.

Do odblokowania są nie tylko kolejne epizody, lecz także zdjęcia Om Noma, które możemy udostępnić na swojej tablicy na Facebooku czy Twitterze, by pochwalić się naszymi osiągnięciami.

 Gra w Google Play kosztuje 3,08zł.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button