Flashout 3D – polska gra, w którą będziesz mógł pograć na telewizorze 3D

Polskie studio Jujubee, które zostało założone w tym roku, opublikowało ostatnio informację prasową, w której można przeczytać o jego najbliższych planach dotyczących produkcji mobilnych. Ze wspomnianej przez nas notki jasno wynika, że już w drugim kwartale tego roku będzie można z AppStore i Google Play pobrać bardzo ciekawie zapowiadającą się produkcję Flashout 3D, która ma być odpowiedzią na konsolową grę wyścigową zatytułowaną Wipeout.

Choć niektórzy z Was mogą stwierdzić, że mobilnych gier wyścigowych jest już w internecie wystarczająco wiele, uważamy, iż warto zainteresować się polskim Flashoutem, który – według nas – ma naprawdę spore szanse na zdobycie serc użytkowników sprzętu z system Android oraz iOS.

„Celem, jaki sobie postawiliśmy, jest stworzenie niesamowitych gier na platformy mobilne. Jeśli natomiast chodzi o projekt Flashout 3D, to warto napisać o nim, że będzie to aplikacja wyposażona w tryb Side-by-Side 3D, dzięki któremu będzie można grać w grę w pełnym trójwymiarze na każdym kompatybilnym telewizorze” – powiedział Michał Stępien, CEO studia Jujubee.

Choć na pewno umożliwienie gry w trójwymiarze na telewizorze domowym powinno być atutem produkcji Flashout, Nie należy też zapominać o fakcie, że polska gra w futurystycznym klimacie będzie cechowała się bardzo dobrze wyglądającą oprawą graficzną i trzema trybami rozgrywki (Gra na czas, Kariera i Multiplayer).

Bardzo ciekawie zapowiada się bez wątpienia także funkcja pozwalająca na tuning naszej maszyny. Jak czytamy w informacji zamieszczonej przez Jujubee, w grze Flashout będziemy mogli nie tylko zmodyfikować nasz sprzęt wyścigowy, lecz także dodawać do niego różnego rodzaju bronie pozwalające na eliminację rywali.

Póki co, niestety, nie jest znana dokładna data premiery produkcji opisywanej przez nas w tym wpisie. Jujubee poinformowało jedynie o tym, że Flashout-a można spodziewać się w drugim kwartale tego roku. Gra najpierw ma ukazać się w AppStore, później w Google Play, a na końcu trafi do użytkowników komputerów stacjonarnych z systemami iOS oraz Windows.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button