Cupets – to jest lepsze niż Pou!

Pierwsze uruchomienie gry trwa bardzo długo, ze względu na konieczność pobrania nowych treści z serwerów. U mnie zajęło to około 15 minut. Jeżeli uzbroimy się w cierpliwość, nie będziemy później żałować tego, że pobraliśmy Cupets. Produkcja jest tak słodka i tak wyrazista, że ja osobiście miałam problem z oderwaniem się od iPad’a. Autorzy dopasowali aplikacje pod różne jabłuszkowe urządzenia, więc bez problemu możemy pograć również na iPhone.

W grze znajdziemy 12 słodziasznych zwierzaków, które swoim wyglądem przypominają maskotki, które dostały patelnią w twarz – płaskie i kwadratowe. Nadaje im to wyjątkowo przyjemny image.

Na blacie wirtualnego biurka znajduje się cały komplet naszych podopiecznych. Śpią spokojnie – aby je ubudzić, wystarczy zapalić lampkę. Po lewej stronie znajdują się domowe zwierzaki (świnki, koty, psy, itp.), po prawej natomiast dzikie (krokodyle, żaby, dziki itp.).

Aplikacja została stworzona między innymi z myślą o osobach, które zakupiły maskotkę Cupets. Każda taka zabawka ma pod spodek kod, po zeskanowaniu którego, możemy wprowadzić Cupetsa do rzeczywistości i oglądać go na własnym stole poprzez ekran urządzenia.

Tylko jedna postać w grze jest bezpłatna. Resztę można kupić za symboliczną kwotę. Z lewej strony ekranu widnieją informacje na temat stanu zdrowia zwierzaka. Utrzymanie wysokiego poziomu skutkuje szczęściem i radością malca. Cupets to swego rodzaju Pou, tyle że w bardziej realistycznej wersji.

Dbamy o to, aby nie przekarmić malca, leczymy go, kiedy jest chory, oraz bawimy się z nim do woli. Oczywiście mamy okazję na wbijanie kolejnych leveli. Należy pamiętać o tym, żeby chwalić zwierzaka, kiedy jest grzeczny, a karcić go w przypadku nieposłuszeństwa. Wśród zabaw znajdziemy takie pozycje, jak runnery, match 3, układanie klocków, odgadywanie zakrytych bloczków, oraz wiele więcej. Znajdą się również najprostsze sposoby zajęcia czasu, jak czytanie książki, odbijanie piłki, czy trening siłowy.

Moim zdaniem Cupets od Giochi Preziosi jest dużo lepsze od Pou ze względu na rozwinięte możliwości rozwoju, oraz wbudowany język polski.

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button