LEGO® Juniors Quest – humorystyczna produkcja od Lego

LEGO® Juniors Quest jest fantastyczną produkcją, która przeznaczona jest dla najmłodszych użytkowników jabłuszkowych urządzeń. Lego Group stworzyło humorystyczną historyjkę pewnego policjanta, który bez przerwy ma coś do zrobienia w klockowym miasteczku. Opisywana aplikacja zawiera w sobie dziesiątki mini-gierek, dzięki których dziecko będzie miało okazję na aktywne uczestniczenie w świecie Lego.

W początkowym etapie zabawy, mamy przyjemność przyglądać się próbie ucieczki z więzienia pewnego niebezpiecznego osadzonego. Zasadniczo bezwiednie, pomagamy mu w osiągnięciu celu, dokładając swojej siły do pociągania za metalowe drzwiczki. Zbieg się wydostaje, a biedny policjant zaczyna mieć problemy.

I tu wchodzimy z pełną parą my. Wcielamy się w rolę policjanta i panujemy nad ładem w mieście. Naszym głównym zadaniem jest złapanie przestępcy. W tym celu jeździmy specyficznym pojazdem po okolicy i rozpytujemy (co prawda nierozmowne postaci) o to, czy widziały zbiega.

W trakcie poszukiwań, napotykamy wiele innych sytuacji, które wymagają naszej reakcji. I tak kobieta, której na naszych oczach uciekł kot, błaga nas o pomoc – nie możemy odmówić. Zajmujemy się kotem, dodając go do listy poszukiwanych. W międzyczasie budujemy z klocków więzienie, a także dźwig, dzięki któremu możemy jechać dalej, unikając zderzenia z wielkim głazem, który do tej pory zawalał drogę.

Mamy okazję na prowadzenie radiowozu. Jeździmy nim zarówno po asfaltowej drodze, jak również po polach i trawach. Podczas przejażdżki zbieramy złote klocki, które są wyznacznikiem naszych osiągnięć. Wśród przeszkadzajek, spotykamy się z poustawianymi klockami, oraz zatorami. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch strzałek po obu stronach ekranu.

Muszę przyznać, że bardzo wkręciłam się w zabawę. Grę przeplatają zabawne historyjki, które czasem sprawiają, że człowiek ma prawdziwego banana na buzi. Apka jest darmowa i bardzo ładna. Uważam, że to jedno z lepszych dzieł Lego, jeżeli chodzi o mobilne aplikacje.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button