SimpleRockets – skonstruuj własną rakietę i leć w kosmos

SimpleRockets to gra, w której możemy wykazać się znajomością astronomii, oraz zaczerpnąć wiedzę a temat różnego rodzaju rakiet, które są wystrzeliwanie w przestrzeń kosmiczną. W menu głównym produkcji znajdziemy wiele informacji na temat układu planetarnego i słonecznego. Poza przydatnymi w grze danymi, dowiemy się wszystkiego na temat technicznych wyznaczników.

Aplikacja podzielona jest na dwie, albo nawet trzy części. W pierwszej nauczymy się konstruować te prostsze i trudniejsze rakiety, w drugiej wybierzemy interesujące nas misje, w trzeciej będziemy mogli doszkolić się z astronomicznej wiedzy.

Biorąc pod uwagę różne parametry, tworzymy za pomocą podanych elementów swoją własną rakietę. Dobieramy części indywidualnie – nic nie jest nam narzucone. Jeżeli zrobimy coś źle, obiekt ie utrzyma się w przestrzeni, bądź w ogóle nie wystartuje. Dzięki bardzo dobremu opisowi, jesteśmy w stanie skonstruować dziesiątki różnych maszyn.

Każdą stworzoną rakietę możemy wypróbować w misjach. Jeżeli spełnimy wymagania, mamy okazję na wykazanie się w kolejnych planszach. Sterowanie obejmuje odpalenie rakiety, zwiększanie prędkości, panowanie nad kierunkiem lotu, oraz ustawianie celownika.

Wydaje mi się, że najlepiej wykorzystają możliwości aplikacji osoby, które miały już do czynienia z tą dziedziną nauki. Nie mówię o inżynierach, lecz o ludziach, którzy po prostu się tym interesują. Z pewnością nie jest to gra na chwilę. Trzeba przysiąść, poczytać (w języku angielskim) i zabawić się w konstruktora.

Program od Jundroo jest bardzo dobrze wykonany. Oprawa graficzna jest czytelna i ładna. Kolory są stonowane, więc bardzo wygodnie i klimatycznie można się poruszać po kolejnych zakładkach. Prawdopodobnie mężczyźni będą głównymi odbiorcami aplikacji, jednak kobiety z umysłami ścisłymi są również mile widziane.

Oczywiście swoimi wynikami możemy podzielić się ze znajomymi, lecz wydaje mi się, że bardziej wartościowe będzie pięcie się po drabinie w tabeli graczy.

icon
SimpleRocketsJundroo, LLCGames13,99 złDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close