Cukrzyca – kontrola poziomu cukru we krwi

cukrzycaWiększość z nas zna osoby, które chorują na cukrzycę. Jest to choroba tak powszechna, że ogromna część babć i dziadków na nią cierpi. Niestety muszą oni kontrolować to, co jedzą, ograniczając cukry, które występują nie tylko w słodkościach. Przed nami aplikacja, która pozwoli na kontrolę poziomu cukru we krwi.

Cukrzyca to w gruncie rzeczy bardzo prosty program. Pierwsze uruchomienie to decyzja o jednostkach, w jakich chcemy zapisywać nasze wyniki. Dostępne są oczywiście dwie, które znają osoby z problemami z cukrzycą.

Osoby chorujące na tę chorobę posiadają książeczki, w których zapisują swój poziom cukru. W ten sposób mogą monitorować kiedy było więcej, kiedy mniej. Dokładnie taką rolę spełnia program. Po wybraniu jednostki możemy sobie dodać stan cukru we krwi o danej godzinie i dacie. Do tego można dodać prosty opis oraz kilka tagów, za pomocą których możemy sobie określić, że np. jedliśmy coś słodkiego dzień wcześniej itd.

Możemy przeglądać historię naszych pomiarów w formie listy oraz w formie wykresu. Jego skalę możemy regulować. Do wyboru mamy dwa rodzaje wykresów. Tylko glukozy z podanymi wartościami, lub z trendem, który teoretycznie przynajmniej przewiduje w jaki sposób będzie kreować się nasz poziom cukru we krwi.

Aplikację naprawdę można polecić. Sprawdza się ona doskonale w codziennym użytkowaniu. Program ma opcję tworzenia kopii zapasowej, która przydać się może w trakcie wymiany telefonu. Warto.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button