Cubemen2 – klasyczne tower defense w kwadratowej oprawie

Cubemen2 to nic innego, jak unowocześniona produkcja tower defense, w której przychodzi nam zarówno atakować, jak i bronić swojego terytorium. W grze spotkacie się z kwadratowymi postaciami, przypominającymi roboty. Możecie wybrać tryb single, bądź multiplayer, aby rywalizować z innymi użytkownikami.

Wielkim plusem produkcji studia 3 Sprockets jest możliwość tworzenia własnych leveli, oraz podejmowania wyzwań w etapach stworzonych przez innych graczy. Obecnie wstawionych plansz jest ponad 6 000. Ta liczba wciąż rośnie, wiec możecie być pewni, że ciągle będziecie mieć okazję na zabawę.

W produkcji macie bardzo duże możliwości personalizacji. Wybieracie kolorystykę leveli, tworzycie własne plansze i wybieracie postaci, które chcecie widzieć na swojej arenie walki.

Edytor leveli jest bardzo przyjazny dla gracza. Umożliwia dowolne kreowanie planszy za pomocą kwadratowych klocków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby budować trójwymiarowe obiekty, które przyspiesza, bądź spowolnią grę.

Jeżeli chodzi o sam tryb akcji, Cubemen2 nie odbiega niczym szczególnym od standardowych gier tower defense. Mamy swoją wieżę, której musimy bronić. Nasi wrogowie ulokowani są zwykle po drugiej stronie planszy. Należy kierować pojedyncze jednostki w rejony wroga, aby zniszczyć najpierw poszczególnych żołnierzy, a następnie zająć terytorium.

Wszystkie kwadratowe ludki są uzbrojone. Niebiescy za broń mają kulki, które po wystrzeleniu rozwalają przeciwnika w drobny mak. Możecie wybrać poszczególne postaci, które będą atakować przeciwników. Jest ich dość spora ilość, wiec możecie wypróbować każdego. Czym mogą się różnić? Przede wszystkim zasięgiem. Kiedy się poruszają, widzicie świetlną łunę zasięgu ich broni. Niektórzy skupiają się jedynie na tym, co jest przed nimi, inni natomiast mają oczy dookoła głowy.

Możliwość tworzenia własnych leveli jest dostępna jedynie na urządzeniach iPad. Nie sądzę, aby bardzo zubożało to grę, gdyż w każdej chwili możemy podejmować wyzwania innych graczy, walcząc na planszach stworzonych przez nich.

Trzeba przyznać, że produkcja jest dość oryginalna. Niestety… nudzi się po pewnym czasie. Lubię tower defense, ale bardziej odpowiada mi klasyczna oprawa graficzna. Ja nie jestem przekonana, lecz wierze, że Cubemen2 znajdzie swoich wielkich fanów wśród użytkowników AppsBlog.pl.

icon
Cubemen2Seon RozenblumGames9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button