Critical Strike – multiplayer dla fanów FPS-ów

Granie w dobrą strzelankę potrafi świetnie umilić czas. Żadna gra w trybie Single Player nie może jednak równać się z rozgrywką wieloosobową, dlatego nie widzimy nic dziwnego w tym,  że od dłuższego czasu w Google Play bardzo popularna jest produkcja Critical Strike, o której postaramy się Wam napisać nieco więcej właśnie w tym wpisie.

Opisywana przez nas gra oferuje teoretycznie rozgrywkę w trybie dla jednego gracza i wielu graczy. W tym pierwszym chodzimy po planszy i niszczymy komputerowych przeciwników. Nie są oni jednak wymagający, dlatego bardzo szybko Single zaczyna się nudzić i na pewno nie będziemy go Wam polecać. Szczególnie, że to tak naprawdę ze względu na wspomniany multiplayer postanowiliśmy Wam opisać produkt studia OnMars.

Co takiego właściwie oferuje wieloosobowa rozgrywka w Critical Strike, że stała się ona tak popularna? Oczywiście, przede wszystkim grę sieciową. W produkcie mobilnym z tego wpisu każdy z Was może założyć sobie własny wirtualny serwer, w którym grać mogą jedynie Wasi znajomi (pokój prywatny) albo wszyscy chętni z całego świata (pokój publiczny).

Do dyspozycji oddana jest cała masa różnorakich plansz. Możemy wybrać jedną z tych, oferowanych przez twórców gry albo wypróbować mapki od jakiegoś fana. Na pewno więc minie sporo czasu, zanim będziecie mogli powiedzieć, że znacie smartfonowego CS’a jak własną kieszeń.

Warto też wspomnieć, że aplikacja oferuje sporą ilość typów rozgrywki w trybie online. Do najpopularniejszych należy tutaj przede wszystkich Classic oraz Team death match, ale nie zabrakło też miejsca dla między innymi dla chociażby Caputre the Flag.

Jedynym mankamentem Critical Strike wydaje się być sterowanie (naprawdę jest niewygodne – szczególnie na smartfonie). Niektórzy z Was mogą powiedzieć, że w grze nie najlepiej prezentuje się też oprawa graficzna. Faktycznie, do nowoczesności brakuje jej sporo. Dzięki niej jednak z aplikacji korzystać mogą nawet użytkownicy słabszych urządzeń, co jest – naszym zdaniem – bardziej zaletą, niż wadą.

W chwili obecnej FPS-a od OnMars można pobrać z Google Play (całkowicie za darmo). Wkrótce gra ma pojawić się również i w AppStore, ale dokładnej daty premiery, niestety, nie znamy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button