Popler Live – przeprowadź transmisję video

Chcecie pochwalić się znajomym, w jakim miejscu obecnie przebywacie, ale MMS to już dla Was przeżytek? W takim razie na pewno spodoba Wam się polska aplikacja Popler Live, dzięki której będziecie mogli za pomocą smartfona bądź tabletu przeprowadzić prawdziwą transmisję video z dosłownie każdego zakątka naszej planety.

Opisywany przez nas program pozwala na udostępnianie na żywo obrazu z kamery zamieszczonej w naszym urządzeniu z Androidem bądź iOS-em.Do jego prawidłowego działania nie potrzebujemy żadnego profesjonalnego sprzętu, a jedynie połączenia z internetem.

Obsługa Popler Live jest niezwykle prosta i raczej nikomu z Was nie powinna sprawić najmniejszych problemów. Przed naszą pierwszą transmisją musimy jedynie założyć konto na stronie Popler.tv, czyli inaczej mówiąc po prostu aktywować nasz własny kanał. Następnie pozostaje nam już tylko wklejanie gotowych materiałów video albo udostępnianie obrazu na żywo.

Warto zauważyć, że nasz kanał nie musi mieć publicznego charakteru. Popler umożliwia bowiem zakładanie również prywatnych stron, do których dostęp otrzymać mogą jedynie wybrane przez nas osoby, a nie wszyscy internauci.

Mimo że aplikacja z tego wpisu powstała na potrzeby konkretnej strony internetowej, znaleźć możemy w niej także opcje pozwalające na publikowanie filmików (również tych live) poza Popler.tv, czyli, na przykład, na wybranym blogu, a nawet profilu w portalu Facebook.

Popler daje możliwość dzielenia się emocjami oraz pokazania tego, co dzieje się tu i teraz – tłumaczy Jacek Kawalec, założyciel Poplera, a wcześniej współtwórca Wirtualnej Polski. – Załóżmy, że moja rodzina jest w podróży i chce podzielić się ze mną czymś ciekawym. Dzięki Popler mogę obejrzeć to na stronie internetowej lub Facebook’u i przeżywać to w tym samym momencie, co oni – dodaje Kawalec.

Pomysł na aplikację wydaje nam się godny uwagi. Szczególnie, że Popler Live do pobrania jest z Google Play i AppStore zupełnie za darmo, a wszystko, co w nim stworzymy, niekoniecznie musi być pokazywane całemu światu, a jedynie naszym najbliższym.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button