Crazy Snowboard – kolejna gra o tematyce snowboardu

3 dni temu prezentowaliśmy grę dotyczącą snowboardu, którą była Xtrem Snowboarding. Dość fajna i sympatyczna gra wykonana w technice 2D, co trochę ogranicza możliwości wykonywania tricków. Tym razem przedstawiamy grę w trzech wymiarach, która pozwala na robienie własnych sztuczek.

Do dyspozycji oddano nam 2 tryby gry. Jazda dowolna oraz misje. Pierwszego trybu tłumaczyć nie trzeba, bo to po prostu możliwość zjeżdżania bez końca i szlifowanie swoich tricków tak, by się po prostu tego nauczyć zanim podejmiemy się misji. Tych w grze znajdziemy 30. Są one przeróżne jak np. zdobycie odpowiedniej ilości punktów, przejazd przez bramki itp. Wszystkiego oczywiście nie zdradzimy.

Za wyniki otrzymujemy punkty. Te możemy wykorzystać w sklepie, gdzie odblokowujemy sobie wizerunki graczy (do dyspozycji oddano nam 13), deski (również 13) oraz nowe tricki, których łącznie jest 16. Achievementy i możliwości odblokowania nowych rzeczy motywują do dalszej gry. Dlatego też znajdziemy je teraz w praktycznie każdej grze, niezależnie od jej rodzaju.

Jeśli chodzi o grafikę i audio, to jest tutaj dość dobrze. Proste, jak to zwykle na telefonach, modele, fajne tekstury. Wszystko ok. Dźwięki również są bardzo dobre, nie ma się do czego przyczepić.

Ostatnie słowo należy się grywalności. Grę pobrało już 12mln użytkowników. Są to oczywiście tylko statystyki z Google Play, a gra dostępna jest także na telefony z systemem iOS. To oznacza, ze gra po prostu musi być dobra. I tak jest, bo rozgrywka o dziwo nie nudzi się nawet przez dłuższy czas. Może to z racji zróżnicowania tricków, tras itd.

Polecamy!

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button