Cow Evolution – zmutowane krowy… załatwiają się pieniędzmi!

Cow Evolution to zabawna gra rekreacyjna, w której wcielamy się w rolę farmera opiekującego się krowami. Naszym głównym zadaniem jest mutowanie krówek i zarabianie pieniędzy. Czy poniesie nas tak bardzo, by odkryć nowe gatunki? :)

fewfew

Zabawa zaczyna się od otworzenia pierwszej drewnianej skrzynki, jaka pojawiła się na pastwisku. Po chwili naszym oczom ukazuje się mała krówka, która co chwilę robi kupę. Owa kupa stanowi nasz dochód – innymi słowy – kupa to pieniądze.

Naszym zadaniem jest odkrycie nowego gatunku stworzenia. W tym celu łączymy ze sobą dwie identyczne krowy (przeciągając je po ekranie) i czekamy na efekty. Jeżeli uda nam się ta sztuka, na ekranie pojawi się odpowiednia informacja.

vweve

Wraz z tworzeniem nowych zwierząt, przychodzi również pora na otwieranie kolejnych pastwisk. Automatycznie dostajemy dodatkową ziemię po uzyskaniu specyficznej odmiany krówki.

Zamiast czekać na zrzucenie nam kolejnej skrzyni (tak się dzieje co kilkanaście sekund), możemy kupić dorosłą, bądź młodą krowę w sklepie. Po pewnym czasie mamy tak dużo pieniędzy, że możemy dowolnie inwestować.

vwev

Gra jest czymś w rodzaju zabijacza czasu. Możemy do niej zaglądać w każdej wolnej chwili i mieć pewność, że coś będzie się działo. Nasza nieobecność nie powinna wpłynąć negatywnie na zabawę. Wracamy i zgarniamy szmal, który zarobił się w zasadzie… sam.

Produkcja jest zabawna i wciągająca, lecz raczej nie nadaje się na długoterminowe korzystanie. Fajnie, ale to trzeba lubić ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Cow Evolution: Merge AnimalsTapps Tecnologia da Informacao LTDA.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button