Stek Timer Sokołów – gratka dla miłośników steków

Ta aplikacja z pewnością nie przyda się osobom na diecie wegańskiej. Nie sprawdzi się również w przypadku kurczakożerców. Do kogo więc jest skierowana? Do amatorów czerwonego mięsiwa, a dokładniej – do pożeraczy steków i pochodnych. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować mięcho idealne, koniecznie zapoznajcie się z aplikacją Stek Timer Sokołów.

advdev

Autorzy widzą to tak: ,,Aplikacja Stek Timer Sokołów ułatwi każdemu przygotowanie wybornego steku. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków i idealny stek ląduje na naszym talerzu”. Jak widzę to ja? Czysto technicznie, bo przyznam, że w swoich testach nie uwzględniłam przyrządzania potraw – posiłkowałam się (wyjątkowo pasujące do tematyki określenie :) ) jedynie tym, co pisali użytkownicy.

Jeśli chodzi o wygląd narzędzia – nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest ładnie, przejrzyście i… iście polsko. Naszym pierwszym krokiem jest wybranie części mięsa, z jakiej będziemy przygotowywać potrawę. Do wyboru mamy między innymi: stek z rostbefu, z antrykotu, z kością, z krzyżowej i coś o nazwie Tomahawk. Obok każdej nazwy pokazana jest miniaturka umożliwiająca rozpoznanie mięsa.

dvdv

Kolejną sprawą jest ustalenie grubości mięsa w centymetrach i stopnia wypieczenia (krwisty, średnio wysmażony, bądź dobrze wysmażony). Po zabawie z suwakami, naszym oczom ukazuje się zgrabny pulpit z informacją o wstępnym przygotowaniu. Wiem z opinii użytkowników, że autorzy popełnili podobno gigantyczny błąd, jakim jest zalecenie solenia mięsa przed smażeniem. Kucharka ze mnie słaba, ale wydaje mi się, że może mieć to wpływ na twardość.

Ostatnia plansza to coś w rodzaju diagramu informującego nas o czasie smażenia, konieczności obrotu, ostawienia i podania dania. Dodatkowo apka zaopatrzona jest w zegar, dzięki któremu apka odmierza czas za nas, informując o postępujących zmianach.

Cóż – jeżeli zdarza Wam się przyrządzać steki, z pewnością narzędzie będzie bardzo przydatne. Jeśli jednak wolicie białe mięso, oszczędźcie sobie pamięci na urządzeniu :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Stek Timer SokołówSokolow S.A.Food & DrinkBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button