Mobilne alkomaty

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika pomoże Wam zarządzać danymi dzięki Evernote. Ponadto przetestuję też aplikację do adopcji psów i porównam działanie mobilnych alkomatów.

Evernote początkowo nieco przytłacza rozbudowanym interface’em, ale szybko można się do niego przyzwyczaić. Mało tego – okazuje się, że w praktyce jest wyjątkowo użyteczny. Co można przechowywać w aplikacji? Praktycznie wszystko. Od plików po własne notatki, zrzuty ekranu oraz grafiki. Informacje są zapisywane w urządzeniu, a ich kopia jest dodatkowo archiwizowana na koncie internetowym. Dzięki temu dostęp do danych jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie. Przechowywane zapiski można tagować, komentować i oznaczać. Aplikacja współpracuje ze smartfonami oraz komputerami. Darmowa wersja pozwala na miesięczny transfer danych w wysokości 60MB. Limit podniesiony do 1GB jest już płatny, ale w praktyce podstawowy wariant w zupełności wystarcza.

133.Still002

Psadoptuj ma prostą i przyjemną grafikę. Na głównym ekranie przywita Was obrazek psa i choć to zabrzmi dziwnie – zwierzę możecie skonfigurować według własnych upodobań. Do wyboru są różne rodzaje głów, łap i ogonów. Edycja obejmuje też kolor sierści oraz wielkość zwierzaka. Po zaakceptowaniu ustawień program wyszukuje pasujące psy i wyświetla je na ekranie. Każda z propozycji posiada kilka zdjęć ze schroniska oraz bogaty opis zredagowany w przyjemny sposób. Pod zdjęciem czworonoga  znajduje się reszta przydatnych informacji, takich jak temperament, wiek, rasa oraz wiele innych. Psa można zaadaptować za pomocą jednego kliknięcia. Zostaje wtedy udostępniony kontakt oraz adres do schroniska. Ponadto po adopcji nowy właściciel otrzyma karmę dla swojego nowego pupila.

133.Still007

W pojedynku spotkały się aplikacje dzięki którym będziemy mogli oszacować stężenie alkoholu we krwi. Alcovit Test to prosta aplikacja, która szybko pomoże wam zorientować się, czy jest sens wsiadać za kółko. Ładnie wygląda, ale niestety jest niedokładna. Sprawdź Promile podchodzi do tematu bardziej kompleksowo. Jego obsługa jest mniej czytelna, ale za to całość działa dokładniej i posiada kontakt do korporacji taksówkarskich z wielu polskich miast.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button