Cordy Sky – coś dla fanów Icy Tower-a

Większość z naszych Czytelników grała pewnie chociaż raz w życiu w popularnego niegdyś Icy Towera. Dla tych wszystkich, co lubili skakać sympatycznym skatem w za dużej czapce, przygotowaliśmy dzisiaj prezentację ciekawej gry Cordy Sky, która powinna spodobać się każdemu fanowi wspomnianego przez nas wcześniej produktu studia Free Lunch Design.

Wydawać by się mogło, że o samych zasadach opisywanej w tym wpisie gry nie trzeba wiele pisać, gdyż są one niemal identyczne do tych w Icy Towerze. Z drugiej jednak strony nie każdy musi przecież znać zręcznościówkę od Free Lunch Design, dlatego wydaje nam się, że krótki opis rozgrywki w Cordy Sky nie zaszkodzi temu wpisowi, a na pewno może wiele pomóc „niewtajemniczonym” Czytelnikom.

No dobrze, przejdźmy zatem do konkretów. W Cordy Sky zadaniem gracza jest sterowanie sympatycznie wyglądającym robotem i dotarcie do możliwie jak najdalszego miejsca od ziemi. Sprawa nie jest jednak tak prosta, jak mogłoby się wydawać, gdyż na naszego bohatera czyhają w powietrzu różnego rodzaju przeszkody, których należy unikać. Oczywiście robot może na swojej drodze spotkać również coś, dzięki czemu pofrunie jeszcze wyżej, co zresztą najlepiej widać na filmiku zamieszczonym na końcu tego wpisu.

Sama oprawa graficzna zastosowana w mobilnym Icy Towerze wygląda naprawdę imponująco. Wprawdzie nie mamy w niej do czynienia z nowoczesnym trójwymiarem, lecz uważamy, że nawet wybredny użytkownik smartfona doceni pracę, jaką musieli włożyć w Cordy Sky graficy ze studia SilverTree Media.

Mimo że aplikacja oferuje tylko siedem poziomów, nawet sama gra polegająca na pobijaniu indywidualnych rekordów sprawia dużo frajdy. Nie wierzycie nam na słowo? No to w takim razie zachęcamy Was do odwiedzenia Google Play, gdzie możecie zupełnie za darmo pobrać Cordy Sky.

Na koniec obiecany przez nas filmik, dzięki któremu – mamy nadzieję – jeszcze bardziej docenicie opisywaną w tym wpisie produkcję:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button