Air Jump – kolorowa platformówka na iOS-a

Nie wiemy, jak Wam, lecz nam na pewno gry platformowe nie znudzą się nigdy. Uważamy bowiem, że produkcje tego typu zawsze mają szansę stać się prawdziwym hitem, nawet jeśli nie są tworzone przez popularne studio. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić naszym Czytelnikom właśnie jedną z mało znanych produkcji, która – według nas – ma szansę stać się popularną i cenioną na rynku mobilnym. Panie i Panowie, przed Wami sympatyczna gra Air Jump, w której – co tu dużo ukrywać – po prostu nie sposób się nie zakochać od pierwszego wejrzenia.

Air Jump można zaliczyć do produkcji, które są najlepszym dowodem na to, że do stworzenia ciekawej gry wcale nie potrzeba jest nowego pomysłu czy nowoczesnej grafiki trójwymiarowej. Głównym bohaterem gry opisywanej w tym wpisie jest bowiem żółta kulka o imieniu Sylf, która skacze po niekończącej się ilości platform. Bez wątpienia można więc Air Jump uznać za grę runnerową, w której gracz biega i biega po bardzo długiej planszy aż do momentu, kiedy traci ostatnie życie.

Zapytanie pewnie: czym wyróżnia się w takim razie produkt studia Avallon Alliance, że można go zaliczyć do godnych polecenia? Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Otóż sama rozgrywka w Air Jump nie polega jedynie na bezmyślnym skakaniu po platformach.

To znaczy, polega na skakaniu po platformach, lecz tylko i wyłącznie tych, które są tego samego koloru. Jeśli więc, na przykład, zdecydujemy się poskakać po zielonych platformach, zyskamy więcej punktów, niż skacząc tylko po niebieskich (dodających energii). Być może brzmi to trochę skomplikowanie, lecz możecie nam wierzyć na słowo, że wcale takie nie jest.

To, co jeszcze zasługuje na pochwałę w Air Jump, to funkcja ulepszeń głównego bohatera, która pozwala dokupować naszej żółtej kulce różne elementy ekwipunku (każdy odpowiada innym umiejętnościom).

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o oprawie graficznej zastosowanej w produkcji Avallon Alliance, która naprawdę prezentuje się bardzo dobrze – zarówno na smartfonie, jak i tablecie.

Air Jump można pobrać z AppStore zupełnie za darmo. W trakcie gry istnieje możliwość skorzystania z różnych mikropłatności.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button