Contract Killer: Sniper – świetna strzelanka debiutuje w AppStore i Google Play

Contract Killer: Sniper to nowość, jaka pojawiła się w AppStore, oraz Google Play przed kilkoma godzinami. Oferowana produkcja jest strzelanką, w której przychodzi nam wcielić się w rolę profesjonalnego zabójcy, uśmiercającego zbędnych ludzi, często na bardzo wysokich stanowiskach.

Gracz ma do pokonania ponad 250 misji. Ta liczba zachwyca. Nie inaczej jest pod innymi względami. Jeżeli chodzi o grafikę, to zdecydowanie nie mogę się do niczego przyczepić. Sterujemy postacią przy pomocy różnych przycisków umieszczonych na planszy. Nie stoimy jak pionki w jednym miejscu. Musimy się często przemieszczać, by zbliżać się do swojego ruchomego celu.

Przechodzenie kolejnych misji początkowo nie sprawia problemów. Z czasem jednak zaczynają się trudności. Ulepszenia wymaga nasza amunicja i inne elementy.

Podczas gry zbieramy pieniądze, za które możemy – klasycznie 0 ulepszać bronie, kupować nowe itp. W trakcie wykonywania kolejnych zadań, zbieramy punkty doświadczenia, dzięki czemu udaje nam się wbijać kolejne poziomy. Te z kolei dają możliwość ciągłego rozwoju i po pewnym czasie wyboru zleceń.

Wśród naszych przeciwników znajdą się głównie uzbrojeni mafiozi, którzy w mgnieniu oka reagują na najmniejszy ruch z naszej strony. Celowanie w głowę jest chyba najlepszym rozwiązaniem – powala wroga na łopatki.

W produkcji studia Glu Games istnieje możliwość rywalizacji z prawdziwymi graczami online. Co prawda dobra zabawa wymaga trochę cierpliwości, bądź nakładów finansowych (tych w prawdziwym pieniądzu), lecz moim zdaniem zdecydowanie się opłaca. Tytuł oferuje praktycznie nieskończoną grę, przy naprawdę świetnej oprawie audiowizualnej. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Contract Killer: SniperGlu Games IncGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button