Indentify_Me – rozpoznaj znane twarze

a1887c83-f2ac-49c9-9996-e036fce73103Nie musisz być osobą, która na bieżąco śledzi wszelkie serwisy plotkarskie czy też kupuje czasopisma dotyczące gwiazd by rozpoznawać twarze największych znanych aktorów lub celebrytów. Sprawdź się w teście i zidentyfikuj każdą osobę.

Identify_Me to jedna z czterech wydanych aplikacji producentów z Diptaroop Mukherjee, których dzieła, powiedzmy sobie szczerze, nie szczycą się popularnością.

Gra jest quizem dotyczącym rozpoznawania twarzy bardzo znanych osób. To nie tylko wielcy aktorzy czy piosenkarze ale także naukowcy, sportowcy i postacie historyczne. Przy każdym zdjęciu mamy cztery odpowiedzi do wyboru. Test nie jest trudny, ponieważ postacie są wszystkim bardzo dobrze znane.

Jeden test składa się tylko z pięciu pytań, więc dużej szansy na pomyłkę nie ma. Ponadto, często pytania w jednej rozgrywce się powtarzają, co dla mnie jest bardzo zabawne i świadczy o totalnym niedopracowaniu gry. Jakby tego było mało, zdarzają się błędy! I tak pod zdjęciem Johnnego Deppa miałam do wyboru takie nazwiska : Lincoln, DiCaprio, Lincoln (powtórnie) lub Woods. Który z nich jest Deppem?!

Po zakończonym teście dostajemy tylko komentarz jak sobie świetnie lub beznadziejnie poradziliśmy. I gra się w tym miejscu kończy, mam nadzieję, że na zawsze.

Wyraźnie widać że wydawcy stworzyli coś na szybko. Nic tu bowiem nie jest do końca dopracowane. Jedynym dobrym elementem jest czarne, eleganckie tło. Karygodne pomyłki, powtórzone pytania w jednej rozgrywce i do tego tylko 5 pytań na jeden test sprawiły, że jak najszybciej chciałam odinstalować tę niesamowitą aplikację.

Oczywiście, jeśli chcecie sami ją przetestować, polecam zobaczyć to niecodzienne zjawisko. Sądzę, że tak jak i ja szybko się poznacie na tej „zajmującej” grze.

Ocena końcowa : 2/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button