Contract Killer 2 – płatny zabójca

Gra Contract Killer 2 to kontynuacja znanej strzelanki na system iOS. W produkcji wcielamy się w postać Jack’a Griffin’a – płatnego, seryjnego mordercy, który zabija bez skrupułów, byle tylko zarobić trochę pieniędzy. Zadanie jest proste: uśmiercasz jak tylko masz ochotę – z daleka lub z bliska. Co powiecie na drugą część Contract Killer’a?

Aplikacja na samym początku prosi nam o udostępnienie facebookowych danych – już możecie się domyślić, że istnieje możliwość dzielenia się swoimi wynikami za pośrednictwem znanego portalu społecznościowego. W grze mamy swojego przełożonego, który dyktuje nam po kolei kroki, jakie musimy pokonać, aby dostać zapłatę. Sophie Lacombe prowadzi nas przez niebezpieczny wielkomiejski świat.

Pierwsze nasze zadanie polega na wycelowaniu w mężczyznę stojącego przy ulicy, oraz zastrzeleniu go z wysokości kilkunastu metrów. Następny krok to sklep dla gracza – pani przełożona zleca nam zakupienie odpowiedniego asortymentu, do kontynuowania misji. Glu studio jest jednym z najbardziej znienawidzonych producentów gier, ze względu na to, że prowadzi politykę mikro-płatności. Teoretycznie gra jest darmowa, ale chwilę później okazuje się, że do jej kontynuacji musimy zakupić sprzęt, który kosztuje kilka prawdziwych, a nie wirtualnych pieniążków.

Z pewnością gra przypadnie do gustu użytkownikom, którzy lubią strzelanki, bo jej szata graficzna jest na wysokim poziomie. Musicie jednak liczyć się z tym, że będzie trzeba dołożyć do zabawy kilka złotych.

Pobierz Contract Killer 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button