Connect-All – przyjemnie i logicznie

Connect-All to gra logiczna, w której na pierwszy plan wysunięte są cyferki. Spokojnie – jeżeli nie stoicie najlepiej z matematyką, nie macie się o co martwić – wystarczy, że potraficie liczyć do dziesięciu i macie logiczny umysł, a będziecie osiągać sukcesy w opisywanej produkcji. Do przejścia macie tyle etapów, że zabawa będzie trwała wiecznie.

Zadaniem gracza w Connect-All jest łączenie kolejnych cyferek na mobilnej planszy. Wiecie, w jaki sposób blokuje się czasem ekran w smartfonie? Wystarczy ustalić ,,hasło”, jakim jest odpowiednia kombinacja łączonych cyfr na ekranie. Na takiej samej zasadzie działa gra Connect-All.

Jak już wspomniałam, do dyspozycji użytkowników oddano tysiące poziomów. W każdym z nich musimy wykazać się logicznym myśleniem, gdyż należy zapełnić ,,wężykiem” wszystkie pola, łącząc przy tym kolejne liczby w odpowiedniej kolejności. Najprościej wybrać na początek układ 4×4 i spróbować swoich sił w tej prostej łamigłówce.

Jeżeli nie chcemy osiągać gwiazdek za każdy etap, nie musimy wypełniać wszystkich pól – wystarczy po prostu połączyć cyfry w kolejności – tyle że co to za frajda ustawić od 1 do 4 w kolejności? Wysilcie swoje umysły i grajcie w Time Attack, czyli grę na czas – tam dopiero sprawdzicie swoje umiejętności.

My jesteśmy zachwyceni aplikacją. Jest prosta i przejrzysta, a jednocześnie nie nudzi się po kilku minutach gry. Pobierajcie!

Pobierz Connect-All za darmo w AppStrore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button