Dragon City Mobile – zbuduj smoczą krainę

Jeżeli jesteście fanami gier strategicznych, a dodatkowo macie sentyment do smoków, gra Dragon City Mobile powinna znaleźć się w Waszych jabłuszkowych urządzeniach. Przez apkę przeprowadza nas starszy pan z laską, informuje w jaki sposób budować krainę, aby smoki żyły długo i szczęśliwie. Dobra grafika, ciekawe efekty dźwiękowe – czego chcieć więcej?

Zadaniem gracza w Dragon City Mobile jest zbudowanie smoczego świata. Początkowo do dyspozycji mamy jedynie kawałek ziemi – aby rozbudowywać krainę, należy wykupić boczne zakątki za pomocą wirtualnej waluty. W tutorialu dowiadujemy się kilku istotnych rzeczy o smokach – w jaki sposób i czym je karmić, jakie zapewniać im atrakcje i jak sprawić, by były wytrenowane.

W zamczysku, który mamy na stale zbudowany w Dragon City możemy sprawdzać swoje dotychczasowe smoki. Sklep dla gracza oferuje wiele ciekawych budowli, oraz miejsc, w których smoki przebywają. Warto od razu zainwestować w kilka smoków i karmić je, dopóki nie staną się większe.

Na starcie dostajemy określoną ilość monet, kolejne pieniądze musimy już zdobyć sami, dzięki przychodom, jakie przynoszą nam budowle, oraz same smoki.Gierka jest bardzo wciągająca – wprowadza w magiczny, już trochę zapomniany świat smoczych opowieści :)

Pobierz Dragon City Mobile za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button