Combat Mission teraz dostępne również na iPada

Ten wpis powinien zainteresować przede wszystkim miłośników gier strategicznych. A to dlatego, że zamieścimy w nim kilka ciekawych informacji dotyczących nowo powstałej mobilnej wersji produkcji (znanej do tej pory jedynie z PC-tów) „Combat Mission”. Obiecujemy, że będzie ciekawie, tak więc jeśli jesteście gotowi stawić czoła wrogowi na polu bitwy, czytajcie ten tekst dalej!

Na początku krótkie przypomnienie: Combat Mission to popularna swego czasu seria gier strategicznych, w których akcja rozgrywka się w czasach II wojny światowej. Mimo że ostatni produkt z tego wirtualnego zestawu wojennego stworzonego przez studio Battlefront ukazał się ponad pięć lat temu, do dzisiaj można w sieci znaleźć sporą ilość społeczności zrzeszających fanów Combat Mission. Nic więc dziwnego, że postanowiono przypomnieć światu o znanej niegdyś strategii, publikując w AppStore  aplikację o nazwie „Combat Mission: Touch”.

We wspomnianym wyżej mobilnym produkcie, gracz wciela się w głównodowodzącego wojsk walczących na frontach w największym w dziejach ludzkości konflikcie zbrojnym na skalę światową. Co bardzo ważne, w „CM” istnieje możliwość wyboru strony, którą chcemy reprezentować, tak więc nie jesteśmy z góry skazywani na to, by walczyć po proamerykańskiej stronie (choć pewnie w naszym kraju nie znajdzie się wielu „wielbicieli” Państw Osi).

Do dyspozycji gracza oddano aż siedem całkowicie różniących się od siebie plansz i tyle samo dość wymagających misji. Oczywiście, może Wam się wydawać, że to niewiele, lecz zapewniamy – „Combat Mission: Touch” naprawdę potrafi zająć długie godziny.

Warto bez wątpienia wspomnieć także o tym, iż w aplikacji od Battlefront  udostępniony został dobrze spisujący się tryb wieloosobowy, który zapewnia jeszcze więcej, wirtualnych emocji.

Na koniec jeszcze kilka słów o oprawie graficznej zastosowanej w najnowszej edycji „Combat Mission”. Nie można bowiem zapomnieć o świetnie prezentującej się trójwymiarowej grafice, gdyż jest ona jedną z głównych atutów produktu studia Battlefront.

A jeśli chodzi o cenę, to napiszemy jedynie tyle, że Combat Mission można pobrać z AppStore za prawie 5 dolarów. Decyzja dotycząca zakupu należy w końcu tylko i wyłącznie do Was.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button