Unicorn Dash – jak najdalej jednorożcem

Wiele dziewczyn marzyło już o swoim własnym jednorożcu. Piękny, biały z rogiem, który jest tak ważny. Oto jedna z gier, która raczej nigdy nie zagości na telefonie prawdziwego faceta. Mało który marzył w przeszłości o słodkich jednorożcach. No chyba, że wychowywał się w otoczeniu tylko i wyłącznie dziewczyn.

Jak grać w Unicorn Dash?
Zasady są niesamowicie proste. Naszym zadaniem jest (jak widać w tytule) dotarcie jak najdalej. Sterujemy wspaniałym jednorożcem, który biegnie ze strony lewej w stronę prawą. Za każdy centymetr dostajemy punkty, których zasób

powiększyć możemy za pomocą zbierania diamentów, czy nadziewania na nasz róg aniołków.  Niestety mamy tylko jedną przeszkodę, na którą musimy uważać. To gwiazdy, czy też inne kształty, które po prostu trzeba uderzyć, by się rozkruszyły byśmy mogli dalej biec. Trzeba także uważać, by nie uderzyć głową w wystające części platformy, po której biegniemy oraz żeby nie spaść.

Wielu osobom spodoba się na pewno jakość grafiki. Wszystko jest ładne oraz kolorowe, a animacje są bardzo dobre. Dźwięk jest nieskomplikowany, a w tle leci miła dla ucha melodia. Jak widać – wrażenia estetyczne jak najbardziej pozytywne.

Gra za darmo w Google Play.

Poniżej gameplay.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button