Cocktail Flow – zrób sobie drinka

Nie każdy człowiek na naszej planecie (a nawet w naszym kraju) jest wielbicielem białej, czystej. Dlatego właśnie wymyślono drinki i aplikację „Cocktail Flow”, dzięki której już nigdy więcej nie będziesz musiał zastanawiać się, jaką alkoholową przyjemność zaserwować sobie w zimowy wieczór.

Stron internetowych z przepisami na oryginalne alkoholowe koktajle można znaleźć bardzo wiele. Opisywana przez nas aplikacja wyróżnia się jednak bardzo ładnym wyglądem, a jednocześnie prostotą i użytecznością, dlatego postanowiliśmy nieco Wam o niej napisać oraz przedstawić jej najważniejsze funkcje.

To, co spodobało nam się najbardziej w „Cocktail Flow”, to bez wątpienia – wspomniana już przez nas – oprawa graficzna, która naprawdę prezentuje się bardzo ładnie na tle konkurencyjnych produkcji i nie można mieć do niej najmniejszych zastrzeżeń.

Warto też napisać o tym, że w opisywanym przez nas narzędziu mobilnym istnieje bardzo ciekawa opcja pozwalająca nam na wybranie dostępnych w naszym barku produktów oraz sprawdzenie, co możemy z nich przyrządzić.Przydaje się to szczególnie wtedy, gdy nie mamy za bardzo ochoty na chodzenie do sklepu, a nie chce nam się szukać konkretnego przepisu z bogatej w najróżniejsze, wyszukane nazwy  listy.

Co ciekawe, „Cocktail Flow” pozwala nam wybierać drinki, sortując je według…kolorów. Dzięki temu możemy, na przykład, stworzyć drinka pasującego do naszego ubrania albo wystroju salonu czy barku.

Oczywiście, program, o którym wspominamy w tym wpisie, nie jest w języku polskim. Jest to jednak jakąś dużą wadą, bowiem z tłumaczeniem z angielskiego nie powinien mieć tu większych problemów nawet kompletny laik.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że do „Cocktail Flow” możemy dokupować różnego rodzaju pakiety drinków przygotowywanych specjalnie na konkretne dni: Walentynki, Święta itp.

Aplikację stworzoną przez studio Distinction mogą pobrać użytkownicy Androida, iOS-a, a nawet Windows Phone’a.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button