Cloudy – wciągająca gra logiczna z papierowym samolotem w roli głównej

Jeśli  lubiłeś wspólnie z kolegami z klasy konstruować różnego rodzaju papierowe samoloty i do tego chciałbyś od czasu do czasu zmusić swoje szare komórki do wysiłku, z pewnością powinieneś zainteresować się niezwykle przyjemną dla oka i wciągającą grą „Cloudy”, która potrafi zapewnić niezapomnianą rozrywkę w oryginalnym klimacie.

Nasze zadanie w grze wydaje się niezwykle proste. Musimy doprowadzić papierowy samolot do końca planszy, a po drodze zabrać wszystkie otaczające je gwiazdki.

Na początku gry faktycznie zrealizowanie  celu nie należy do czegoś trudnego, lecz z wraz z naszym postępem w grze rośnie też poziom trudności poszczególnych poziomów.

Owa „trudność” polega przede wszystkim na tym, że naszym samolotem możemy poruszać się jedynie po wyznaczonej przez aplikację linii, którą możemy jedynie nieco modyfikować na potrzeby przejścia poziomu. Dodatkowo, autorzy gry zaserwowali nam swego rodzaju przeszkody w postaci chmur burzowych ograniczających nasze możliwości poruszania się po planszy.

Z racji tego, że „Cloudy” nie należy do gier prostych, twórcy aplikacji przygotowali dla graczy serię wskazówek, które w znaczący sposób ułatwiają pokonanie danego levelu, lecz na pewno nie dają nam żadnej satysfakcji z gry.

W sumie w produkcji DroidHen Casual mamy do dyspozycji około 50 poziomów, jednak autorzy aplikacji zapewniają, że wkrótce w Android Markecie pojawi się paczka z dodatkowymi levelami.

Podsumowując, grę „Cloudy” z czystym sumieniem można polecić każdemu miłośnikowi gier logicznych, który lubi spędzać czas przy dobrze dopracowanej graficznie produkcji.

Wirtualną łamigłówkę z papierowym samolotem w roli głównej możecie ściągnąć zupełnie za darmo z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button