Actress! – kolorowa ubieranka dla dziewczynek

Każda mała dziewczynka marzy o tym, aby zostać aktorką. Większość z nich w przyszłości jednak rezygnuje z tych wielkich planów. Co stoi na przeszkodzie, aby umożliwić księżniczkom zabawienie się w stylistkę gwiazd? Jestem pewna, że kiedy pokażecie swoim malcom tą aplikację, będą w pełni uradowane z możliwości, jakie daje im opisywana gra. Actress to zabawa dla dzieci w wieku od 3-7 lat.

Postaci, które będziecie ubierać są stworzone w taki sposób, aby przypominały gwiazdy, które widujecie w telewizji. Pomiędzy znanymi osobami widziałam takie aktorki, jak na przykład Selena Gomez. Wcielając się w postać stylistki, musicie wyszykować swoje klientki na bal. Wiedzcie o tym, że takie imprezy są bardzo popularne i należy zrobić wszystko, aby przed kamerami postać wypadła jak najlepiej.

Twórcy aplikacji umożliwili graczom wertowanie całej garderoby w poszukiwaniu odpowiednich ubrań i dodatków. Znajdziecie tam leginsy, rajstopy, bluzki, bolerka, suknie, szpilki, okulary, kolie na szyję, oraz wiele innych potrzebnych przedmiotów.

Możecie miksować ubrania do czasu, aż stwierdzicie, że gwiazda wygląda perfekcyjnie. W Waszej gestii jest również dobranie odpowiedniej fryzury, czy makijażu do danej uroczystości. Jeśli stwierdzicie, że wszystko jest tak, jak być powinno, możecie obejrzeć swoją klientkę w pełnej okazałości na balu. Co więcej – macie szansę na podzielenie się Waszym dziełem ze znajomymi za pomocą Facebooka, Tweetera, bądź maila.

Dla dziewczynek ta aplikacja będzie świetną rozrywką podczas nudnych zimowych wieczorów. Będą miały szansę zbliżyć się do swoich idolek tak blisko, jak tylko jest to możliwe w wirtualnym świecie.

Pobierz aplikację za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button