DarmoweGry na iOSiOS

LEGO® City My City – LEGO kolejny raz pokazało klasę

Znana firma LEGO produkująca fantastyczne klocki, które są wspomnieniem prawie każdego dzieciaka, postanowiła podtrzymywać swój poziom również w mobilnym produkcjach z klockowymi postaciami w rolach głównych.

Prezentowana w tym wpisie gra o nazwie LEGO® City My City to prawdziwy ,,must have” każdego fana LEGO. Skoro ja, jako stary pryk jestem zachwycona tą produkcją i czuje się jak dziecko podczas pokonywania kolejnych zadań, jak zareaguje Wasz malec?

Fenomen LEGO chyba nigdy nie przestanie istnieć. Twórcy aplikacji z dzisiejszego wpisu popisali się swoją wyobraźnią i stworzyli dzieło doskonałe, nad którym można spędzić wiele godzin nie nudząc się. Zapewniam, że zarówno dzieci, jak i dorośli odnajdą się w City My City od LEGO. Dzieci będą zachwycone ilością przeróżnych wyzwań, jakie mogą podjąć, dorośli natomiast wrócą myślami do swoich młodych lat i patrząc na możliwości, jakie daje apka, nie dadzą sobie wyrwać urządzenia, choćby na stole stał przepyszny obiad mamusi.

Co takiego prezentuje sobą gra, że nie można oderwać od niej wzroku? Przede wszystkim wielość mini-gier w jednej. Uruchamiamy aplikację i trafiamy na planszę z wielkim miastem. Na planszy widzimy kilkanaście znaczków, oznaczające różne rodzaje aktywności, jakie możemy podjąć. Wolicie ścigać się z innym lego-ludkiem, wszcząć pościg policyjny za niebezpiecznym przestępcą? A może wolicie ratować ludzi przebywających na morzu, podczas gdy trąba powietrzna szaleje nad nimi?

Zajmijmy się opisaniem choćby jednej z gierek, w jakie możemy zagrać, dzięki produkcji od LEGO – dowiadujecie się, że na morzu szaleje trąba powietrzna, która pochłania coraz więcej ofiar – nie możecie pozostać obojętni na krzywdę innych. Zasiadacie więc za sterami helikoptera i za pomocą poruszania swoim urządzeniem, sterujecie maszyną w taki sposób, aby wycelować odbijający się na tafli wody krążek w rozbitków. Kiedy Wam się uda, wciągacie na swój pokład poszkodowanych i kierujecie się do kolejnego pontonu, który w każdej chwili będzie mógł być pochłonięty przez trąbę.

Podczas ratowania innych, należy pamiętać także o swoim bezpieczeństwie – Wasz helikopter również może paść ofiarą groźnego kataklizmu. Za uratowanych ludzi otrzymujecie lego-zapłatę, którą następnie możecie wykorzystać w grze.

Wymienione przeze mnie gry to tylko procent z tego, co możecie znaleźć w apce. Każdy rodzaj rozgrywki jest osadzony w klimacie LEGO. Jak widzicie nawet na obrazku wyżej – nawet elementy widowni i ludzie kibicujący zawodnikom, stworzeni są z klocków.

Jestem zachwycona jakością tej produkcji pod każdym względem. Nie trzeba za nic płacić, grafika jest taka, jak być powinna, a od aplikacji nie da się odkleić. Kto nie pobierze, ten gapa ;)

Pobierz Lego City My City za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close