DarmoweGry na iOSiOS

Jelly Volleyball – balonowa siatkówka

Zimą w Polsce ciężko jest znaleźć miejsce na świeżym powietrzu, w którym można grać w siatkówkę. Pozostają jedynie zapocone hale. Fani tego fantastycznego sportu mogą mieć swoją ulubioną dyscyplinę w formie mobilnej, dzięki czemu będą mieli gwarancję, że żadna kontuzja ich nie dopadnie. Jelly Volleyball to świetna zabawa dla każdego.

Zamiast ludzi, w Jelly Villeyball wcielamy się w postać balona, który odbija piłkę przez siatkę. Wiele znamy gierek, które w słaby sposób odwzorowują prawdziwą grę – tutaj jest inaczej.

Możemy wybrać zabawę w jednego gracza (gdzie naszym przeciwnikiem będzie komputer), bądź 2 players, jeżeli mamy w okolicy kogoś, kto przyłączy się do gry wspólnie z nami na naszym urządzeniu. Zanim zaczniemy pojedynek na gorącej plaży, będziemy musieli wybrać poziom trudności. Do dyspozycji mamy: łatwy, średni i trudny. Proponuję zaczynać od easy.

Piłka odbija się różnie – zależnie od tego w którym momencie ją przechwycimy i którą częścią ciała dokonamy uderzenia. Sterowanie odbywa się za pomocą poruszania palcami po ekranie. Nie musimy dotykać miejsc, w których widzimy suwaki – obojętne gdzie na ekranie przyłożymy palec, będzie działał.

Należy zwrócić uwagę na palmy – jeżeli piłka się od nich odbije, ciągle jest w grze – te drzewa to taki nas drugi kompan do gry :) Nie proponuję na początku wybierać innych trybów gry, niż easy, gdyż może się zdarzyć, że zrazicie się do produkcji ze względu na trudności.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close