Chisla – numeryczna gra matematyczna na iOS i Androida

Co powiecie na to, żeby wieczorową porą zagrać w logiczną grę matematyczną? Co prawda nie będzie to coś w stylu 2048, ale równie wciągające. Aplikacja na Androida jest dostępna za darmo, na iOS trzeba zapłacić dolara, chociaż do niedawna można było nabyć produkcję za darmochę. Niestety, te piękne czasy już minęły :(

qfeqe

W grze naszym celem jest osiągnięcie odpowiedniego wyniku, wyświetlanego w górnej części ekranu, wystukując na planszy odpowiednie cyferki. Suma poszczególnych liczb musi zgadzać się z założonym targetem, by po chwili kolejny cel się zmienił, czas zaczął płynąć od nowa, a poziom trudności się zwiększał.

W każdym momencie możemy zapauzować zabawę, lecz nie ma co liczyć na to, że w tym czasie pomyślimy nad rozwiązaniem – ekran zostaje zasłonięty, więc z kombinacji nici ;)

eqf

Do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki: normalny i zaawansowany. W normalnym cyferki nie znikają po ich wbiciu i przejściu do kolejnego poziomu, a w zaawansowanym owszem, co bardzo często prowadzi do problemów. W końcu dodawanie spośród wszystkich cyferek jest prostsze, niż robienie tego z ograniczonej ilości elementów.

W grę warto zainwestować, jak i  pobrać ją za darmo na Androida. Polecam osobom lubiącym logiczne produkcje. Fajna, dobra graficznie i ciekawa pod względem pomysłu aplikacja :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button