Ultimate Tennis – zabawa lepsza niż na korcie!

Jeśli kochacie tenisa, a obecnie nie macie czasu na wybranie się na kort, bądź po prostu w Waszym portfelu powstała magiczna dziura, wybierzcie się do AppStore, bądź Google Play w poszukiwaniu Ultimate Tennis. Aplikacja jest wykonana wyjątkowo dobrze, a sposób sterowania sprawia, że czujemy się prawie tak, jak na prawdziwym korcie.

screen640x640

W grze wybieramy zawodnika, tworzymy drużynę i pędzimy ku szczeblom kariery. Na początku przechodzimy tutorial. Trzeba przyznać, że twórcy wymyślili bardzo sprytny samouczek, w którym od razu uczymy się przydatnych sztuczek. Po 10 minutach jesteśmy gotowi do zabawy.

Za wygrane w kolejnych meczach dostajemy pieniądze. Możemy za nie kupować rożnego rodzaju fanty w grze. Wszystko ma wpływ na wynik meczu i na naszych silnych przeciwników, więc każdy nasz atut się będzie liczył.

Sterowanie odbywa się przy pomocy dotyku i przeciągania palcem po ekranie. Dzięki możliwości wykonywania krótkich i szybkich uderzeń, w łatwy sposób otumaniamy rywala.

Podczas próby uderzenia nad rakietą pojawia się wskaźnik mocy – to od nas zależy jak mocno chcemy ,,przywalić” i czy w odpowiednim momencie uderzymy w piłkę.

Polecam fanom tenisa, amatorom, oraz osobom które do tej pory nie miały styczności z tą dziedziną sportową :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button