Chicken Invaders 3 – kolejny klasyk przeniesiony na Androida

Po napisaniu naszego porannego wpisu dotyczącego Metal Slug wzięło nas trochę na sentymenty i zaczęliśmy szukać w Google Play kolejnych remake’ów dostępnych w Google Play. Wprawdzie chwilę nam to zajęło, ale naprawdę było warto, bo właśnie dowiedzieliśmy  się, że kilka dni temu do sieci wtargnęły kurczaki z gry Chicken Invaders. Mamy nadzieję, iż jeszcze tę produkcję pamiętacie, a jeśli nie, to zaraz Wam się pewnie wszystko przypomni ;).

Chicken Invaders jest zabawną grą, w której główną rolę odgrywają kurczaki, ale nie takie zwykłe, ziemskie, lecz kosmiczne – posiadające różnego rodzaju ciekawe bronie (poza jajkami ;)), na przykład, nowoczesne statki strzelające ultraszybkimi i skutecznymi laserami.

Zadanie gracza w opisywanej przez nas produkcji polega na niszczeniu wspomnianych zwierzątek i zapanowaniu nad chaosem, który może negatywnie wpłynąć na całą ludzkość, czyli, inaczej mówiąc, doprowadzić do jej zagłady. Oczywiście, jako gracze, również dysponujemy bronią rodem z Gwiezdnych Wojen, jednak kurczaki wcale nie są tak słabe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Na szczęście, w trakcie rozgrywki zdobyć można wiele różnego rodzaju bonusów. Dzięki nim możemy w efektywniejszy sposób rozprawiać się z naszymi wrogami, a co za tym idzie zdobywać większą ilość punktów, niezbędną do znalezienia się na wysokim miejscu w klasyfikacji wyników.

Jak widzicie na screenie zamieszczonym po prawej stronie tego wpisu, grafika w mobilnej wersji Chicken Invaders nie różni się w ogóle od tej zastosowanej na PC-tach. Dla nas jest to, oczywiście, spory atut produkcji, ale podejrzewamy, że w tej kwestii niektórzy mogą się z nami nie zgodzić.

W momencie pisania tego wpisu aplikacja Chicken Invaders 3 jest do pobrania z Google Play zupełnie za darmo (dostępna jest też wersja na tablety). Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by ją pobierać  i przypomnieć sobie stare, dobre czasy :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button