Easy Alarm Clock – już nie zapomnisz

Czy kiedykolwiek obudziłeś się zbyt późno żeby pójść do pracy? Bardzo możliwe, że tak. Na pewno nie raz bywało tak podczas lat szkolnych, gdzie spóźniało się co drugi dzień. Na pewno nie raz zapomniałeś też zrobić jakiejś rzeczy jak na przykład zapłacenie rachunków. Jak temu zapobiec? Najprostszym rozwiązaniem będzie nastawienie budzika, czy też w odpowiednim przypadku – przypomnienia. To umożliwia nam Easy Alarm Clock.

Po uruchomieniu aplikacji jesteśmy proszeni o kliknięcie dużego plusa i wybranie spośród 11 opcji jednej. Pierwsza z nich służy do ustawienia sobie budzika. Potem rocznica. Na pewno docenią ją mężczyźni, którzy czasem mają problem z zapamiętaniem o pewnych rzeczach. Urodziny – o których często zapominamy, bo znamy wiele osób. Z pomocą przychodzą serwisy społecznościowe, lecz nie wszyscy podają datę swoich urodzin w profilu. Kolejne to przypomnienia o konferencjach, spłacie kredytu. Możemy także odliczać do danej daty, dzwonić o ustalonych godzinach (na przykład w przypadku przyjmowania leków), ustawić alarm i kilka innych rzeczy. Wszystko oczywiście przydatne.

Znajdziemy tam też ustawienie własnej opcji. Po kliknięciu na nią dostajemy opcje ustawienia godziny, powtarzania, daty, dźwięku, rodzaju głośności oraz tytuł, który pozwoli nam na identyfikację go spośród innych. Nie jest tego wiele, lecz starczy każdemu.

Ostatnią bardzo przydatną rzeczą są Widżety. Doskonale sprawdzają się w przypadku odliczania do danej daty czy przypomnienia. Mogą one także odpowiadać za szybkie przejście do tworzenia nowego alarmu. Bardzo przydatne.

Wygląd aplikacji wzorowany jest na najnowszym dziecku Microsoftu, a więc na MetroUI z Windows 8, oraz Windows Phone 7.5. Mamy wielu fascynatów tego wyglądu, a więc kafelków.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button