Cerberus dziś dostępny za darmo!

Program Cerberus, który jest naprawdę bardzo dobrym zabezpieczniem swoich danych przed kradzieżą, został udostępniony w dniu dzisiejszym za darmo. Promocja aktualna jest tylko dziś. Cerberus to odpowiednik opisywanej już wcześniej aplikacji od Google, a mianowicie Android Device Manager. Normalna cena to 2,99€, co w sumie nie jest zbyt wygórowaną kwotą, lecz skoro można mieć za darmo bardzo przyzwoite narzędzie, to… czemu nie?

unnamedNMWDZN3G

W tym przypadku mamy jednak dostępnych więcej opcji zarządzania naszym telefonem. Najpierw musimy założyć konto, które pozwoli nam na zdalne zarządzanie sprzętem. Wchodzimy na stronę https://www.cerberusapp.com/, gdzie po podaniu danych logowania będziemy mogli skorzystać ze wszystkich funkcji. Istnieje także możliwość sterowania telefonem za pomocą funkcji SMS. Korzystamy z tego w momencie, gdy odcięty zostanie dostęp do Internetu.

Pierwszą z nich jest oczywiście możliwość namierzanai telefonu. W ten sposób bez kłopotów dokładnie określimy lokalizację naszego sprzętu. Otrzymamy także na życzenie listę miejsc, w których telefon był. Możemy także pobrać informacje o telefonie, o pobliskich sieciach WiFi. Oczywiście podobnie jak w Android Device Manager możemy zablokować urządzenie kodem, czy też usunąć wszystkie dane w telefonie.

Istnieje także parę funkcji, których nie uświadczymy w Googlowskiej aplikacji. Możemy na telefon wysłać wiadomość. Może być ona wyświetlona na ekranie lub wypowiedziana przez syntezator. Aplikacji nie wiadać nawet wśród aplikacji, więc wyobraźcie sobie sytuację, w której telefon zaczyna wam grozić :) Program może także nagrać dla nas dźwięk oraz porobić zdjęcia. Wszystko, co pozwoli nam na odnalezienie telefonu. Możemy także zrobić zrzuty ekranu, pobrać log SMS i połączeń.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button