Car Crusher – a na złomowisku z autkami robi się tak!

Szukacie fajnej gry logicznej na chwilę nudy? Sprawdźcie się w Car Crusher . Produkcja studia AppInTheBox może wydawać się banalna, lecz w praktyce okazuje się naprawdę dobrą rozrywką na długie godziny. A wszystkie dzieje się na złomowisku, gdzie stare samochody przechodzą proces miażdżenia.

W grze do przejścia są 4 plansze, czyli łącznie 64 poziomy. Naszym celem jest skierowanie auta prosto do zgniatarki. Niestety tak się składa, że na drodze do niszczarki znajduje się cała masa przeszkód. Kiedy lawirujemy między kolejnymi obiektami, ustawiamy elementy konstrukcji w taki sposób, by wyciągnąć za kasację jak największą ilość pieniędzy.

W każdym poziomie można zdobyć maksymalnie trzy worki pieniędzy. Taki wynik jest możliwy do osiągnięcia jedynie przy prawie idealnym ustawieniu platform, magnesów itp. Im dalszy poziom, tym fantów jest coraz więcej (zarówno tych pomocniczych, jak i utrudniających życie).

Sterowanie jest wygodne, gdyż odbywa się przy pomocy gestów. Poszczególne przedmioty na ekranie przeciągamy w wybrane miejsca, by następnie uruchomić czerwony przycisk spuszczający auto z wysokości. Fajnie i wygodnie.

Odczucia estetyczne nie są w tym przypadku jakieś szczególnie intensywne. Gra jest normalna – nie charakteryzuje się świetną oprawa graficzną, lecz również nie mogę powiedzieć, by była totalną porażką. Na potrzeby zwykłego gracza logicznego – idealnie. Polecam fanom dużej ilości poziomów.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button