Pling Plong 2 – dość nietypowe odbijanie piłeczki

Warto na wstępie wspomnieć, że Pling Plong 2 jest płatne w sklepie AppStore. Za grę trzeba zapłacić kilka dolarów. Dzięki uprzejmości autorów, obecnie można nabyć tytuł za darmo. Spieszcie się więc, by okazja nie uciekła Was spod nosa :)

Czym jest Pling Plong 2? Grą logiczno-zręcznościową, w której główną rolę odgrywają kulki. Gracz może wybrać jedną z dwóch opcji: story mode, gdzie istnieje podział na levele, bądź free play z dziewięcioma światami. Z niewiadomych mi przyczyn żaden ,,world” nie jest odblokowany. Być może należy najpierw przejść wszystkie poziomy w story mode? 

Zajmijmy się tym, co możemy od razu w produkcji studia Wil’s Apps. W każdym levelu mamy do wykonania teoretycznie proste zadanie: zbicie wszystkich zielonych piłeczek przy pomocy jednej, czarnej kilki odbijanej za pomocą gestów. Uderzony obiekt powinien zmienić swoją barwę z zielonej na czarną. Trudność polega przede wszystkim na tym, że liczba ruchów jest ograniczona, przeszkód dookoła cała masa, a dwukrotne odbicie się od celu skutkuje przywróceniem do poprzedniego stanu (zmianą z czerni na zieleń).

W podsumowaniu każdego poziomu widoczne są punkty za grę, oraz naliczone bonusy. Jeżeli uda nam się jednorazowo sprawić, by wszystkie cele zniknęły, premia będzie największa. Niestety, dość często zbyt mocno uderzamy, co skutkuje koniecznością powtórki planszy.

Pod względem audiowizualnym jest średnio. Ścieżka audio jest nudna i ciągle taka sama. Oprawa graficzne nie powala, co z pewnością zdążyliście zauważyć na screenach. Warto wypróbować, kupować niekoniecznie.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button