Cannon Legend – gra tower defense inna od pozostałych

Produkcje z gatunku gier obronnych stają się coraz popularniejsze. Swoją dużą grywalność zawdzięczają pewnie przede wszystkim tym, że oferują nie tylko świetną rozrywkę, lecz także zapewniają użytkownikowi sprawdzenie się w roli stratega. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam grę typu tower defense, która zdecydowanie różni się od konkurencji, lecz mimo to każdego dnia zyskuje kolejnych zapalonych miłośników. Drodzy Czytelnicy, przed Wami „Cannon Legend”.

„Cannon Legend” pojawiło się na rynku za sprawą producentów takich hitów na Androida jak chociażby Ninja Rush czy Dragon Hunter, co z pewnością przekona wiele osób do wypróbowania jego możliwości.

Fabuła samej gry do skomplikowanych nie należy. Naszą bliżej niezidentyfikowaną w rzeczywistym świecie planetę stara się zawładnąć złowroga armia Scourge’a, a my – jak to w każdej tego typu grze – musimy mu się sprzeciwić i przy pomocy broni raz na zawsze wyperswadować pomysł.

Co bardzo ważne, cała akcja w „Cannon Legend” odbywa się z punktu widzenia pierwszej osoby, co na pewno spodoba się wszystkim typowym fanom gier FPS (First Person Shooter).

Niestety, co niektórych z pewnością może zmartwić, w trójwymiarowej produkcji Feelingtouch, nie ma żadnych elementów strategiczno-taktycznych. Naszym jedynym zadaniem jest po prostu bezmyślne strzelanie na oślep w naszych wrogów specjalnym działem.

Kilka różnych lokalizacji i bossów, a także wyjątkowe rodzaje strzałów zapewniają jednak naprawdę godną polecenia rozrywkę, która – przynajmniej tak nam się wydaje – w pełni rekompensuje brak niektórych ważnych elementów gier „tower defense”.

Podsumowując, grę „Cannon Legend” można polecić wszystkim, którzy dobrze bawią się przy grach typu FPS, a przy tym nie wymagają żadnych elementów typowo strategicznych.

Na koniec dodajmy, iż grę można pobrać z Android Marketu całkowicie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button