Krzyżówki – najlepszy sposób na nudę

Wielu studentów zabiera ze sobą na nudne wykłady różnego rodzaju „umilacze” czasu w postaci książek z łamigłówkami i krzyżówkami. Od dzisiaj jednak nie będą musieli tego robić, a wszystko dzięki aplikacji „Krzyżówki”, która pozwala nam na rozwiązywanie zagadek słowno-literowych dosłownie w każdym miejscu i o każdej możliwej porze.

„Krzyżówki” to program stworzony i wypuszczony na rynek przez polską firmę Infor IT. Z racji tego, że zabawa, której dotyczy aplikacja, jest znana każdemu, nie będziemy przedstawiać zasad jej rozwiązywania, a skupimy się przede wszystkim na głównych zaletach, jakie oferuje androidowa wersja najpopularniejszej zagadki świata.

W narzędziu polskich twórców można się „zakochać” już od pierwszego uruchomienia. A wszystko dzięki przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi i jego oprawie graficznej wyglądającej naprawdę bardzo dobrze.

Główny ekran programu zawiera listę krzyżówek do wyboru. Bardzo dobrym pomysłem jest też specjalny wskaźnik poziomu postępu w rozwiązywaniu danej łamigłówki, który pozwala nam na szybkie sprawdzenie, nad którą krzyżówką musimy jeszcze sporo pogłówkować, a w której do skompletowania hasła brakuje nam dosłownie kilku poprawnie uzupełnionych kratek.

Do zalet aplikacji bez wątpienia należy dodać także fakt, że nie potrzebuje ona połączenia z siecią. Internet w przypadku „Krzyżówek” przydaje się jedynie do pobrania nowych zagadek.

Do dyspozycji użytkownika są dwa sposoby rozwiązywania krzyżówek. Pierwszy, tradycyjny, który daje nam możliwość obejrzenia krzyżówki w całej okazałości, a także drugi, w którym na jednym ekranie widzimy wszystkie pytania i przypisane do nich kratki do wpisania odpowiedniego wyrazu.

Na koniec możemy też nieco uspokoić tych, którzy do tej pory nie najlepiej radzili sobie ze słowno-literowymi zabawami. Otóż w Infor IT pomyślano również i o takich osobach i przygotowano specjalny system wskazówek, dzięki którym rozwiązywanie krzyżówek jest dużo łatwiejsze.

Aplikacja „Krzyżówki” jest darmowa. Można ją pobrać z Android Market.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button