Gotujemy – aplikacja stworzona z myślą o nowoczesnych kucharzach

Aplikacja „Gotujemy” uchodzi obecnie za jedno z najlepszych narzędzi kulinarnych stworzonych na Androida. Dzięki tej prostej w obsłudze, polskojęzycznej książce kucharskiej każdy znajdzie przepis idealny dla swojego żołądka oraz możliwości kulinarnych, a także sprawdzi wartość kaloryczną wybranych dań.

O tym, że tradycyjne, papierowe książki pomału odchodzą do lamusa, pisaliśmy już nieraz i aplikacje typu „Gotujemy” z pewnością potwierdzają tę tezę. W końcu jeszcze do niedawna w każdym domu musiał znajdować się chociażby zeszyt z ulubionymi przepisami, a teraz powstają już aplikacje, dzięki którym nie musimy wertować stron w celu znalezienia ukochanego sernika czy barszczu.

Działanie i funkcjonalność programu „Gotujemy” należy pochwalić już na samym wstępie. Aplikacja jest bowiem prosta w obsłudze i nie zawiera zupełnie niepotrzebnych udziwnień, dzięki czemu każdy amator kuchni znajdzie w niej wszystko, czego potrzebuje.

Androidowa, kieszonkowa książka kucharska zawiera w sobie wiele najróżniejszych przepisów kulinarnych. Można znaleźć w niej nie tylko tradycyjne polskie potrawy, lecz także sposoby na przyrządzanie owoców morza, deserów i przekąsek.

Co bardzo ważne, sama aplikacja nie potrzebuje do działania połączenia z Internetem. Możliwość używania programu w trybie offline jest bez wątpienia także bardzo dużym plusem „Gotujemy”, który wyróżnia go na tle konkurencji.

Wiele osób w programie powinna zainteresować również dostępna tabela kalorii, dzięki której będziemy wiedzieć ile przyrządzone przez nas danie będziemy później musieli spalać.

„Gotujemy” zawiera też przelicznik miar, jednak, niestety, jest on udostępniony tylko i wyłącznie w formie tabelki.

Aplikacja jest dostępna w Android Market zupełnie za darmo. Jeśli więc planowałeś któregoś dnia zrobić żonie niespodziankę i samodzielnie przygotować obiad, nie zastanawiaj się dłużej i łap za swój telefon.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button