MobileFax – wysyłaj faksy ze swojego telefonu

Okazuje się, że w dzisiejszych czasach dzięki telefonowi można nie tylko dzwonić, pisać sms-y czy e-maile, lecz także wysyłać tzw. faksy. Taką funkcję oferuje przynajmniej aplikacja „MobileFax”, która została przygotowana specjalnie z myślą o biznesowych klientach korzystających z urządzeń posiadających system operacyjny Windows Phone.

Czym jest faks nie trzeba nikomu mówić, bo to wie na pewno każdy. Szczególną styczność mają z nim pracownicy biurowi różnego rodzaju przedsiębiorstw z każdej branży.

Z racji tego, że wiele osób obecnie nawet w podróży pociągiem wykonuje różnego rodzaju zadania zlecone przez szefa, programiści tworzący aplikacje na system Windows Phone postanowili przygotować coś, co pozwoliłoby z poziomu telefonu przesłać do biura ważny faks.

Tak właśnie powstał „MobileFax”, dzięki któremu możemy w dowolnym miejscu na świecie przesłać wiadomość telefaksem.

Jak informują twórcy narzędzia, do głównych zalet „MobileFax” należy możliwość przetestowania aplikacji i wysłania dwóch próbnych wiadomości w dowolne miejsce.

Poza tym program oferuje nam najtańsze pakiety dostępne na rynku (już od 10 centów za jedną stronę), a także nie wymaga uiszczania opłaty miesięcznej, co jest szczególnie ważne dla osób, które z faksu korzystają jedynie sporadycznie.

Co ciekawe, w przypadku wiadomości wysyłanej przez dłużej niż 1 minutę, stawka nie zmienia się, dzięki czemu nie będziemy po wysłaniu faksu niemile zaskoczeni wykorzystanym przez nas limitem.

„MobileFax” jest aplikacją bezpłatną. Można pobrać go z Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button