Candy Shaker – o małpie, która kochała słodycze

Słabość do różnego rodzaju słodyczy mają nie tylko ludzie, lecz także ich ewolucyjni przodkowie – małpy. Potwierdzenia tej teorii nie uda Wam się znaleźć w filmach emitowanych na Discovery, lecz z całą pewnością znajdziecie ją w polskiej grze mobilnej zatytułowanej Candy Shaker.

Najważniejszą postacią gry Candy Shaker jest śmieszne wyglądająca, uśmiechnięta małpka. Pewnego dnia dopadł ją głód, który postanowiła zabić słodyczami. Niestety, okazało się, że jej pudełeczko ze smakołykami jest zamknięte, a aby dostać się do jego zawartości, trzeba nim potrząsnąć. Małpka nie jest jednak w stanie tego zrobić samodzielnie, dlatego to my musimy przyjść  jej z pomocą.

Rozgrywka w opisywanej przez nas grze jest stosunkowo prosta. W każdej planszy musimy wydostać wszystkie słodycze znajdujące się w pudełku. Aby tego dokonać, musimy przenieść je do otworu. Oczywiście, po drodze przychodzi nam omijać różnego rodzaju przeszkody, tak więc ukończenie konkretnego levelu najczęściej nie jest kwestią kilku sekund.

Sterowanie w Candy Shaker odbywa się za pomocą akcelerometru. Przechylamy więc telefon raz w lewo, raz w prawo, tak by nie zderzyć się z przeszkadzajkami i jak najszybciej przejść do kolejnego poziomu. Tych jest w sumie aż 45 – nie będziecie zatem na pewno narzekać na nudę!

Największym atutem produkcji Avantis Game Studio jest, według nas, jej oprawa graficzna. Mimo że akcja gry rozgrywa się w kartonowym pudełku, nie jest wcale pełna szarości, natomiast jest bardzo kolorowa i miła dla oka. Całkiem sympatycznie brzmi również muzyczka towarzysząca graczowi w Candy Shaker. Nie zmienia to jednak faktu, że przy dłuższym graniu zrezygnowalibyśmy raczej z niej na rzecz własnych utworów w odtwarzaczu muzycznym.

Gra z małpką kochającą słodycze dostępna jest w Google Play zupełnie za darmo, tak więc jak najbardziej możemy ją Wam polecić. Gdybyśmy mieli przyczepić się w niej do czegokolwiek, na pewno wspomnielibyśmy o tym, że nie można przenieść jej do karty SD.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button