Murder in the Bauhaus – uciekaj przed mordercami!

Zręcznościówka Murder in the Bauhaus udowadnia, że graczom do szczęścia nie jest potrzebna nowoczesna, trójwymiarowa grafika i zagmatwana fabuła, a przede wszystkim prosta rozgrywka, która potrafi zająć kilka minut wolnego czasu.

Bauhaus jest nieistniejącą już szkołą, w której powstał kierunek artystyczny o tej samej nazwie. Dlaczego o tym piszemy? Przede wszystkim ze względu na to, iż przedstawiciele wspomnianego nurtu tworzyli niezwykle prostą i użyteczną sztukę. A właśnie taka – według założeń jej twórców – ma być gra Murder in the Bauhaus, w której minimalizm rzuca się w oczy niemal na każdym kroku.

W produkcji studia SYNERGY-IT gracz musi biec przed siebie i unikać kontaktu z bestialskimi mordercami. Po drodze zmuszony jest on także omijać porozrzucane po planszy przeszkody. Wszystko to, rzecz jasna, w coraz szybszym tempie, który skutecznie utrudnia realizację celu.

Murder in the Bauhaus pozwala nam bić rekordy w dwóch kategoriach – długości i prędkości. Nie musimy więc przetrwać bardzo długo na planszy, by stać się w niej najlepszym. Możemy po prostu starać się osiągać jak najlepsze rezultaty szybkościowe, co pewnie spodoba się wielu z Was.

Grafika zastosowana  w grze z tego wpisu nie powala na kolana, gdyż jest minimalistyczna do bólu. Jeżeli zatem czyta nas teraz fan trójwymiarowych produkcji, musi mieć on świadomość, że w tym wpisie nie znajdzie niczego, co mogłoby przykuć jego uwagę chociażby na kilka minut.

Mimo że Murder in the Bauhaus posiada kilka wad (chociażby grafika), warto się nim zainteresować. Nie dość, że skutecznie zabija nudę, to jeszcze jest niezwykle tani – w AppStore kosztuje mniej niż dolara, a w Marketplace póki co udostępniony jest za darmo!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button