Calligraphy – sztuka pięknego pisania

8d34fd65-f6fa-45fb-91bb-a48b713a6c69Nie każdy ma talent aby w estetyczny sposób przelewać słowa na papier. Jeśli Twoje pismo nie jest wystarczająco ładne i pragniesz poprawić się w tej umiejętności, ta aplikacja jest stworzona na Ciebie!

Calligraphy to jedyna jak do tej pory aplikacja wydana przez programistów z grupy Shubhi. Dzięki tej produkcji szybko zyskali sobie uznanie wśród użytkowników Windows’a Phone.

Calligraphy to nic innego jak sztuka pisania. Ta aplikacja to doskonały podręcznik do nauki pisania w przepięknym stylu. Do wyboru mamy aż 36 różnych czcionek, które możemy poznać i nauczyć się nimi posługiwać.

Na wstępie wybieramy czy chcemy poznać cały alfabet czy tylko pojedyncze, wpisane przez nas słowo (maksymalnie może mieć pięć liter). Z kolei przechodzimy do katalogu czcionek i wybieramy najlepszą dla nas propozycję. Każda z nich prezentuje się wyjątkowo ładnie i elegancko. Następnym krokiem jest czysto praktyczna nauka. Naszym oczom ukazuje się biały ekran z szarą literką. Naszym zadaniem jest przejechać palcem dokładnie po jej liniach tym samym ucząc się jak poprawnie ją kreślić.

Oczywiście jak na dobrą aplikację przystało, posiada ona wiele opcji. Możemy ustawić odpowiednią grubość wirtualnego pióra, ustawić wielkość podkładu czy też zmienić kolor. Dodatkową opcją jest możliwość wykonywania przepięknych pocztówek czy obrazów wykorzystując dostępne w aplikacji tła i czcionki.

Aplikacja jest naprawdę sumiennie wykonana. Jest prosta do opanowania i zawiera przydatny i ciekawy materiał do nauki. Każdy użytkownik w szybki sposób może nauczyć się posługiwać pięknym pismem. Naprawdę warte wypróbowania!

Ocena końcowa : 8/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button