Burn The City – „dinozaurowa” kopia Angry Birds

Popularna gra Angry Birds to już prawdziwy klasyk smartfonowy, który doczekał się na rynku gier niejednej zmodyfikowanej „podróbki”. Dzisiaj chcieliśmy zaprezentować Wam właśnie jedną z takich produkcji, która od samego początku fabułą będzie łudząco przypominała Wam hit stworzony przez firmę Rovio.  Drodzy Czytelnicy, przed Wami „Burn The City”.

W grze „Burn The City” wcielamy się w rolę sympatycznie wyglądającego, zielonego dinozaura, który poprzez palenie miast chce zemścić się za porwanie jego najbliższej rodziny.

Do niszczenia budynków mieszkalnych nie używamy jednak w tej grze – jak miało to miejsce w Angry Birds – procy z ptakami, a kul ognia wydobywanych przez naszego głównego bohatera.

Mimo że pozycja „Burn The City” niewiele różni się od popularnych Wściekłych Ptaków, bez wątpienia powinna zainteresować każdego, komu znudziła się już aplikacja firmy Rovio.

Szczególnie, iż gra z zielonym dinozaurem w roli głównej naprawdę prezentuje się bardzo dobrze pod względem graficznym i dźwiękowym, co oznacza, że jest niezwykle przyjemna nie tylko dla naszego oka, ale także i ucha.

Póki co, gra „Burn The City” oferuje nam mniej poziomów od Angry Birds, jednak mimo wszystko wydaje się, że warto zainwestować w nią niewielkie pieniądze.

W Android Markecie za tę grę zapłacić musimy nieco ponad trzy złote, natomiast jeśli chodzi o aplikację na iOS-a to kosztuje ona $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button