Ant Smasher – mini gra doskonała na odstresowanie

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie wiedziałaby czym jest stres. Dopada on nas w mniejszym stopniu niemal każdego dnia. Czasami jednak jest on na tyle duży, że nie za bardzo wiemy jak sobie z nim poradzić. Wtedy z pomocą może przyjść nam aplikacja Ant Smasher, która zapewnia nie tylko sporą rozrywkę, ale także pozwala przez jakiś czas odsunąć na dalszy plan problemy życia codziennego.

Ant Smasher to bardzo oryginalna produkcja dostępna na urządzenia mobilne z dwoma najpopularniejszymi systemami operacyjnymi: iOS oraz Android.

Zasady samej gry są bardzo proste i nie wymagają zbędnych tłumaczeń czy komentarzy. Naszym zadaniem w Ant Smasher jest po prostu zgniatanie pojawiających się na ekranie telefonu robaków. Im więcej ich zabijemy, tym wyższy będzie nasz wynik końcowy.

Mimo iż na pierwszy rzut oka Ant Smasher wydaje się dość prostą mini-gierką, z czasem na ekranie zaczynają nam pojawiać się nowe gatunki robaków, które biegają w bardzo szybkim tempie. W dużym błędzie jest więc każdy, kto uważa, że Ant Smasher nie jest grą godną uwagi ze względu na bardzo niski poziom trudności.

Z racji tego, iż opisujemy bardzo mało rozbudowaną grę, ciężko napisać o niej coś więcej. Na pewno do ciekawych elementów Ant Smasher zaliczyć możemy również dość realistyczne efekty dźwiękowe, które pozwalają nam poczuć się tak, jakbyśmy zgniatali prawdziwe i żywe istoty.

Ant Smasher to gra bezpłatna. Można ją znaleźć w Android Markecie i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button