„Boom Brigade 2” zmierza do AppStore i Google Play

Kojarzycie może grę Boom Brigade, która kilka lat temu pojawiła się w AppStore i do dnia dzisiejszego cieszy się sporą popularnością? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość: 10tons opublikowało w sieci zapowiedź kontynuacji swojej wybuchowej produkcji. Co bardzo ciekawe, Finowie poinformowali,  że Boom Brigade 2 ma pojawić się w Google Play i AppStore jeszcze w tym miesiącu.

Boom Brigade jest produkcją typu tower defense, w której zadanie gracza polega na obronie własnej bazy przed niepożądanymi gośćmi. Mimo że gier tego typu można w AppStore znaleźć całe mnóstwo, aplikacja od 10tons niezwykle przypadła do gustu graczom z całego świata szczególnie dzięki oryginalnemu sterowaniu (rysujemy na ekranie linie, na których przemieszczają się nasze waleczne jednostki).

Jak czytamy w portalu DroidGamers.com, w drugiej odsłonie Boom Brigade do dyspozycji gracza zostanie oddanych pięć klas postaci. Każda z nich, co oczywiste, będzie charakteryzowała się innymi umiejętnościami, które będzie można jeszcze bardziej modyfikować dzięki zbieranemu w czasie gry doświadczeniu. Oczywiście, również i najlepsze jednostki nie będą dla nas dostępne od razu, a jedynie po przejściu konkretnej liczy poziomów.

A skoro już o poziomach mowa, to warto  napisać, iż najnowsza gra od 10tons będzie oferowała aż 30 leveli. Niewykluczone jest również, że w ciągu roku pojawią się aktualizacje z nowymi planszami oraz innymi, równie ciekawymi, bonusami.

Choć Finowie nie podali ceny, jaką będzie trzeba w dniu premiery zapłacić za „Boom Brigade 2”, wiele wskazuje na to, że 10tons całkowicie zrezygnuje z mikropłatności, dając nam przy tym nieograniczone możliwości rozgrywki przy zaledwie jednorazowej zapłacie.

Dokładna data pojawienia się w Google Play i AppStore nowej odsłony Boom Brigade nie jest jeszcze znana. Wybuchowej, mobilnej dawki na najwyższym poziomie możecie się jednak spodziewać już w czerwcu tego roku.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button