FanCamp – aplikacja dla tych, co Euro będą oglądać w strefach kibica

Jeżeli nie udało Wam się wylosować biletów na mecze w ramach Euro 2012 i zamierzacie przeżywać piłkarskie emocje w strefach kibica, to z pewnością powinniście zaopatrzyć się w aplikację specjalnie przygotowaną przez firmę PayU. Dzięki niej będziecie mogli w wygodniejszy sposób dokonywać płatności w największych FanCampach w naszym kraju, a także wygrać darmowe piwo w specjalnie organizowanym konkursie dla użytkowników programu.

Jak czytamy w informacji prasowej zamieszczonej przez firmę PayU, z aplikacji FanCamp będzie można skorzystać w czterech strefach kibica wyposażonych w bazę noclegową. Mowa tu o Campach zbudowanych w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie i Poznaniu.

Dzięki naszej aplikacji mobilnej fani futbolu z łatwością będą mogli dokonać płatności w miasteczkach Carlsberg FanCamp. Warto z niej skorzystać, by nie przeoczyć żadnej bramki, stojąc np. w kolejce po jedzenie. Sam jestem kibicem i wiem, że gol obejrzany na powtórce wywołuje o wiele mniejsze emocje niż na żywo” – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU SA.

Mimo że aplikacja FanCamp została stworzona przez Polaków, będą mogli z niej korzystać także i zagraniczni turyści, którzy zdecydują się na przyjazd do Polski na mistrzostwa Europy.

Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie naszymi miasteczkami Carlsberg FanCamp np. wśród kibiców z Irlandii i Wielkiej Brytanii. Nasi goście z zagranicy na pewno docenią takie rozwiązanie i będą z niego chętnie korzystać” – mówi Maciej Zieliński rzecznik prasowy Carlsberg FanCamp.

Tak, jak wspomnieliśmy już we wstępie, użytkownicy najnowszej aplikacji stworzonej specjalnie dla kibiców mogą skorzystać ze specjalnej promocji, w której można wygrać QR kody na darmowe piwo do odebrania w  czterech wymienionych przez nas wcześniej strefach. Szczegóły konkursów nie są jednak jeszcze znane, dlatego radzimy Wam śledzić fan page PayU na Facebooku, gdyż najbliższa okazja do wygrania piw już dzisiaj!

Na koniec warto jeszcze poinformować o tym, że aplikacja FanCamp ma ułatwiać kibicom poruszanie się po miasteczkach kibica dzięki wykorzystywaniu funkcji geolokalizacji. Niestety, nie mieliśmy jeszcze okazji przetestować tej opcji, dlatego nie możemy Wam o niej napisać nic więcej, czego bardzo żałujemy.

FanCamp można pobrać zupełnie za darmo z Google Play i AppStore. Szaliki gotowe, samochody udekorowane i smartfon wyposażony – czas zacząć Euro! ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button