BlackOut – oczyść słonce

BlackOut: Bring the color back in the sky – tak dokładnie brzmi nazwa gry, o której postaramy się napisać kilka słów w dzisiejszym wpisie. Coś złego stało się ze słońcem – jest zabrudzone jakimiś ohydnymi substancjami. Na szczęście są specjalne stworki, które przychodzą słoneczku z pomocą. Problem polega na tym, że same nie są w stanie dostać się na największą w naszym układzie gwiazdę – musimy im w tym pomóc własnymi rękoma.

Cała akcja gry toczy się na dziwnej planecie, na której żyją zabawne, kolorowe stworki, które zostały stworzone do tego, aby oczyszczać słońce z wszelkich zanieczyszczeń. Dookoła naszej wyrzutni są kosmiczne osiedla, które nadają magii grze. Po prawej stronie ekranu widnieje pasek wyznaczający poziom skażenia słońca. Są tam widoczne również trzy kropki – one są dla nas najważniejsze, ponieważ dociągnięcie światła do choćby jednej z nich, skutkuje dla nas awansem do kolejnego poziomu.

W jaki sposób takie dziwne ludki mogą wyczyścić słońce? Już tłumaczymy. Każdy ze stworków staje kolejno na wyrzutni. Nasze zadanie polega na wystrzeleniu kosmity w słońce w taki sposób, aby dosłownie roztrzaskał się na jego powierzchni, tworząc plamę. W zależności od szybkości i celności, z jaką przesuniemy palcem, stworki trafiają w gwiazdę, bądź nie. Dysponujemy określoną liczbą oczyszczaczy, przez co gra jest trudniejsza.

W sklepie dla gracza możemy zakupić dodatkowych super-kosmitów, którzy posiadają dodatkowe moce czyszczące. Niestety – są dość drodzy, dlatego musimy najpierw troszkę wirtualnie pozarabiać.

Pobierz BlackOut: Bring the color back in the sky za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button