AppSale – promocje w AppStore #20

Dziś wypadają dwudzieste urodziny cyklu AppSale, czyli naszych autorskich zestawów przecenionych aplikacji z  AppStore. Mamy nadzieję, że produkcje, które Wam przedstawimy, przypadną Wam do gustu i sprawią, że będziecie zaglądać do nas częściej. Pamiętajcie, że każdy napisany przez Was komentarz jest dla nas na wagę złota. Chcemy wiedzieć o czym chcecie czytać, co lubicie, co Was denerwuje, jakich narzędzi powinniśmy testować więcej, a jakich unikać. Piszemy dla Was! :) Oto co przygotowaliśmy dla Was na dzisiejszą, urodzinową imprezę!

 

rr1. ROB n ROLL – złośliwy kot i cwana myszka. Pamiętacie bajkę Tom and Jerry? Co powiecie na aplikację, w której wcielacie się w postać słodkiej, niby bezbronnej muszki, która za wszelką cenę musi dostać się do swojej kryjówki? Twórcy aplikacji ROB n ROLL stworzyli wiele ciekawych leveli, które wprowadzają nas w magiczny świat bajek.

Naszym celem jest zbieranie fantów, które znajdziemy po drodze do dziurki, oraz przede wszystkim – ucieczka przez sprytnym, rudym kotem. Do dyspozycji mamy przeróżne zakamarki, w których kocisko nas nie znajdzie! Zabawa jest przednia ;)

Oczywiście każdym wynikiem możecie dzielić się ze znajomymi. Dzięki Game Center, możecie sprawdzać swoje miejsce w rankingu graczy. Bawcie się dobrze! Apka przeceniona z $1,99.

Pobierz ROB n ROLL za darmo w AppStore.

 

rr42. Sucker’s Punch – kobieca zemsta na mężczyznach. Jak daleko potrafisz wyrzucić potężnego zafaflunionego typa? Należy zauważyć, że nie bez powodu gra została zablokowana dla użytkowników poniżej 17 roku życia. Pojawia się w niej dużo przemocy, oraz krwi.

Nie do końca jesteśmy przekonani, czemu ma służyć taka produkcja, ale twierdzimy, że jeżeli trzeba się już wyżyć, lepiej zrobić to na własnym ekranie, niż na innym człowieku, bądź zwierzęciu.

Szalone dziewczyny o wyglądzie lolitek dysponują różnymi rodzajami broni, które powodują przeróżne skutki na ciele mężczyzn. Cel jest prosty: zabić typka z jak największą pompą. Za wyjątkowo mocne strzały otrzymujemy dodatkowe premie punktowe. Podobnie, jeżeli słyszymy głośne krzyki naszych ofiar.

Poprzednia cena to $0,99.

Pobierz Sucker’s Punch za darmo w AppStore.

 

rr33. Sleep Genius Baby: Calming Nap and Sleeping Music for Babies – aplikacja ułatwiająca zasypianie. Jeżeli masz maleństwo, które ma problemy ze snem, budzi Cię w nocy, zdarza mu się zupełnie nieregularnie spać, powinieneś, drogi Rodzicu zainteresować się tym narzędziem.

Produkcja, którą właśnie przedstawiamy robi furorę na całym świecie, gdyż powstała przy współpracy najlepszych specjalistów z dziedziny neurologii i problemów ze snem.

W Sleep Genius Baby znajdziecie dwa tryby: cała noc, oraz drzemka trwająca półtorej godziny. Podczas używania aplikacji telefon powinien mieć stały dostęp do prądu, gdyż w trakcie ciągłego odtwarzania dźwięków, bateria mogłaby paść, a sen nie byłby już taki spokojny.

Aplikacja odtwarza dźwięki, które pomagają dziecku w szybszym, spokojniejszym i głębszym zaśnięciu.

Przecena z $1,99.

Pobierz Sleep Genius Baby: Calming Nap and Sleeping Music for Babies za darmo w AppStore.

 

rr54. Jake Escapes HD – pomóż najlepszemu złodziejowi w mieście w pokonywaniu kolejnych przestępstw. Twoje zadanie będzie polegało ma prowadzeniu mężczyzny wspinającego się po przeróżnych budowlach w taki sposób, aby dostał się na sam szczyt, a tym samym awansował do kolejnego poziomu.

Po drodze spotykamy różne przeszkadzajki. Niektóre z nich są zupełnie bezpieczne, jak na przykład okna, do których przybite są drewniane deski – wystarczy przeskoczyć na sąsiednie okienko, aby dostać się wyżej. Większym problemem mogą okazać się ludzie zrzucające nieciekawe przedmioty w stronę naszego złodziejaszka.

Jeżeli dostaniemy przeszkodą w głowę, nasza misja kończy się klęską i musimy powtarzać etap. Szata graficzna jest na wysokim poziomie, podobnie jak efekty dźwiękowe.

Poprzednia cena: $1,99.

Pobierz Jake Escapes HD za darmo w AppStore.

 

rr25. Color Rush Ninja – wciel się w postać czarnego Ninja, którzy przemierza kolorowy, wręcz rysunkowy świat. Pokonuj przeszkody i nie daj się zabić. Aplikacja jest stworzona w prosty, a jednocześnie ładny sposób. Na początku zadnie może wydawać się proste, lecz już po kilku minutach gry, okazuje się, że wcale do takich nie należy.

W sklepie dla gracza dostępne są ulepszenia, które powodują, że nasz Ninja dostaje super-moce. W trakcie naszej przechadzki napotykamy różne przeszkody. Najczęściej są to bloczki z dziwnie wykrzywionymi twarzami, które mkną w naszym kierunku. Aby uniknąć zderzenia, należy podskoczyć, dotykając po prostu ekranu.

Nie dajcie się zwieźć ptakom, które latają nad głową Ninja – one również są śmiercionośne. Nie możecie dotknąć żadnego z nich! Jeżeli uda Wam się zebrać odpowiednią ilość fantów, warto zajrzeć do sklepu, aby dokupić bohaterowi kilka niezbędnych wspomagaczy.

Poprzednio Color Rush Ninja kosztowało: $0,99.

Pobierz za darmo w AppStore.

 

I tym kolorowym i przyjemnym akcentem kończymy dwudziesty już odcinek  AppSale. Pod koniec tygodnia pojawi się następna odsłona naszego cyklu. Jeżeli macie jakieś sugestie dotyczące wpisów – walcie jak w dym :)

Staramy się za każdym razem filtrować przecenione aplikacje, abyście nie otrzymywali chłamu tylko dlatego, że jest przeceniony. Hot Gniot to nie nasza bajka – my staramy się serwować jedynie najlepsze aplikacje, jakie uda nam się dla Was zdobyć.

Trzymajcie się ciepło w tym ponurym i mokrym tygodniu!

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button