Biorytm – aplikacja, która pozwoli Ci osiągnąć maksymalny sukces?

Słyszałeś kiedyś o tym, że każdy człowiek posiada wewnętrzny, naturalny zegar, który – według niektórych – odpowiada, między innymi, za nasz stan emocjonalny i intelektualny? Jeżeli tak, to być może zainteresuje Cię opisywana przez nas w tym wpisie aplikacja pozwalająca na kontrolę nie tylko własnego, lecz także cudzego biorytmu.

Zacznijmy ten wpis od czystej teorii. Biorytm to, jak już wspomnieliśmy, naturalny zegar wewnętrzny każdego człowieka, który składa się z trzech cykli: fizycznego, intelektualnego oraz emocjonalnego. Mówiąc inaczej, dzięki biorytmowi możemy sprawdzić, czy w danym dniu powinniśmy podejmować trudne decyzje bądź też, na przykład, rozpoczynać pracę nad własną kondycją fizyczną.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z naszych Czytelników stwierdzi, że coś takiego jak biorytm jest tylko i wyłącznie ludzkim wymysłem. Przyznamy się szczerze, że sami nie wierzymy w tego typu rzeczy, lecz opisywana przez nas aplikacja została nam polecona i postanowiliśmy ją przetestować i ocenić. W końcu to dla Was jest stworzony ten blog, więc nie możemy patrzeć jedynie na własne poglądy na pewne sprawy.

To, co na pewno wyróżnia „Biorytm” stworzony przez studio Infor IT, to bardzo ładnie prezentująca się oprawa graficzna, która naprawdę zachęca do korzystania z aplikacji. Warto też napisać, że w tym programie możemy śledzić nie tylko własny biorytm, lecz także naszych znajomych, członków rodziny bądź też naszego szefa. Dzięki czemu mamy (przynajmniej tak twierdzą zwolennicy teorii dotyczącej biorytmu) większą szansę na sukces w danym dniu.

Podczas testu opisywanej przez nas aplikacji bardzo spodobała nam się również opcja wyświetlająca informację, ile dób minęło od naszych narodzin. Wprawdzie nie jest to nic wielkiego, ale na pewno zrobi wrażenie, szczególnie na tych, co mogą pochwalić się już pokaźną liczbą dni ;)

„Biorytm” możecie pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button